Вже незабаром, розпочнеться всеукраїнський тур гурту ТІК та Ірини Білик під назвою «Найкращі українські хіти», який пройде у 24 містах України. 

Спільні гастролі були організовані на численні прохання шанувальників, які засипали Ірину та Віктора позитивними відгуками щодо їхніх дуетів. 

Тур відбудеться у рамках святкування 25-річчя творчої діяльності Ірини Білик. Окрім спільної програми - дуетних композицій «Не цілуй» та «Зима», кожен із артистів представить свій сольний творчий доробок. Ірина Білик подарує шанувальникам свої найкращі українські хіти, серед яких: «Ти мій»«А я пливу»«Годі вже» та інші.

Гурт Тік порадує глядачів піснями «Олені»«Вчителька»«Сірожине Пірожене»,«Ендорфіни» та іншими відомими композиціями. Крім того, на фанів чекатимуть ще багато сюрпризів.Нагадаємо, перший дует Ірина Білик та Віктор Бронюк записали влітку 2011 року. Пісня «Не цілуй» вийшла дуже чуттєвою і одразу ж підкорила серця фанів. На цьому співпраця українських артистів не закінчилась. Шанувальники закидували повідомленнями у соціальних мережах із проханням порадувати їх ще однією спільною роботою. У День св. Миколая Ірина Білик  та гурт ТІК презентували кліп на пісню "Зима", в якому Віктор та Ірина перевтілились у сніговиків.

Справки по тел.: (056) 744-40-80.

Заказ и доставка билетов по тел.: (056) 788-92-22.