Яке воно «Мистецтво бути жінкою»? З 7-го по 10-те березня у просторі ТЦ «Passage» відбудеться ряд арт-подій, що досліджують це питання. Крізь призму робіт сучасних митців гості торгівельного центру отримають можливість побачити жінок такими, якими вони є: чутливими та сильними, в чомусь схожими та абсолютно різними.
Бо чи є кращий подарунок для жінки, ніж дати їй можливість відчути справжню себе.

Наявні проекти:

1. «Тобі коханій»
На час арт-події перший поверх Passage доповниться особливим простором — ідеальною дівочою кімнатою. Ніби з мрій твого дитинства та кінострічок з хепі-ендом, вона створена, щоб дарувати безцінні миті щастя тобі коханій. Відпочинь всередині, послухай улюблену музику, помилуйся в дзеркало та авжеж зроби моментальне фото на згадку.

2. «Нова історія жінок»
Марія Кюрі, Розалінд Франклін, Валентина Терешкова, Анна Франк — колись ці жінки змінили хід історії, тепер цей шанс є в нас. З 4-го по 6-те березня на першому поверсі кожен охочий зможе споглядати за мистецькою практикою сучасного стріт-артиста Михайла Коробкова. За допомогою художніх образів та барв автор спробує змалювати нову сторінку жіночої історії.
Експозиція готової картини перетвориться на другу фотозону та триватиме з 6-го по 10-те березня.

3. «Жіноча сторона міста»
Вони засновують організації, ініціюють соціальні проекти, ведуть власну справу, створюють речі та роблять ще безліч внесків у розвиток міста. Та чи знаєте ви, яка жіноча сторона Дніпра? Відкрийте її для себе за допомогою фотовиставки із відомими та значущими дніпрянками на першому поверсі ТЦ «Passage».

4. «Взуття, що тебе розуміє»
Можна змінювати одяг, макіяж чи зачіску, але у зовнішньому вигляді завжди залишається те, що характеризує тебе найкраще — взуття. Саме воно допомагає тобі почуватися впевнено, твердо стояти на землі та робити важливі кроки вперед. Підбори чи кеди, човники чи ботильйони — яке воно «Взуття, що тебе розуміє». Шукай відповіді в експозиції колажів на 3-му поверсі ТЦ «Passage».

5. «Ми різні, ми особливі»
Кожна жінка прекрасна, кожна особлива. Досліджуючи різні сторони жіночої особистості ми зібрали фотографії жінок з усієї країни та створили різнобічну виставку. Переглянути її можна буде з 3-го по 5-ий поверх у ТЦ «Passage».