10 березня неділя 17.00 Філармонія Дніпро

Остап Шутко знову у Дніпрі!

Концерт видатного скрипаля - це справжнє свято для усіх любителів музики. Адже його концерти дуже відрізняються від концертів "академічних" музикантів. Це абсолютно новий неповторний формат саме Остапа Шутка. Тут є все: і віртуозна гра, і комунікація з публікою, і гумор, і лотереї, і якась особлива домашня атмосфера, коли слухач почуває себе, як найбажаніший гість на сімейному святі.

Після неймовірного успіху, який мала програма НЕПЕРЕВЕРШЕНІ Остап разом зі своєю суперсімейкою у супроводі оркестру презентує нову програму БОГЕМНА РАПСОДІЯ.

На концерті ви зможете почути незабутній тембр віолончелі Ольги Шутко, інструменту, якому вже понад 300 років. Почути твори Романа Шутка з його нового альбому Piano Energy. Ще раз побачити скрипковий батл між татом та сином Назаром. Переконатися, що усі Шутки - суперталановиті і навіть найменший Андрій у 8 років вже дивує людей своїм вмінням гри на віолончелі.

Родзинкою програми стане версія Богемної Рапсодії групи QUEEN для скрипки, віолончелі, фортепіано та оркестру, яку зробив Остап Шутко спеціально для цього концерту!

Остап Шутко є одним із найвідоміших українських музикантів нашого часу. Він є лауреатом міжнародних конкурсів, а також одержувачем багатьох стипендій і нагород (зокрема від Президента України, Академії Мистецтв України, Королеви Іспанії, НЕСКО, Муніципалітету Мілана,Папи Бенедикта XVII, Amnesty International та ін.), Справжній віртуоз, він є майстром комунікації і легко знаходить контакт з будь-якою аудиторією. Він сприймаєусі музичні ідеї, жанри і має величезний репертуар: класичні скрипкові твори, сучасну музику (багато композиторів присвятили йому свої твори ), популярні твори. Тому його концерти цікаві не лише професіоналам-музикантам, але і людям, які вперше попали на "академічний" концерт, якщо таким можна назвати концерт Остапа Шутка.

Остап Шутко постійно виступає як соліст та камерний виконавець по всій Європі. У нього багато записів на радіо та ТБ, а диски видані в Україні, Італії та США.