Конкурс краси, таланту та жіночності серед студенток ДНУ ім. О. Гончара «Міс Університет 2013». «Міс університет» є традиційним святом ДНУ та найбільш жаданим для дівчат з усіх факультетів. Цього року на кастинг прийшли більше 100 дівчат. Але за результатами дефіле, анкетування, IQ-тесту та творчого кастингу відібрали тільки 16 дівчат.

Метою організації фестивалю є пошук справжньої жіночої краси і обличчя університету, обрання найжіночнішої, найталановитішої студентки ВНЗ.  Проводять «Міс університет» до Міжнародного жіночого дня. Оцінює конкурс висококваліфіковане журі, що складається з адміністрації ДНУ, спонсорів, Міс Університет 2012 та активістів Ради студентів ДНУ.
Боротьба між дівчатами проходить у декількох напрямах: дефіле у різних стилях, динамічний танець, відповіді на питання та показ таланту. Серед творчих номерів глядачі зможуть побачити різні хореографічні та вокальні постановки,  монологи, графічне мистецтво.
Також традиційним є Інтернет голосування за кожну з учасниць. У соціальній мережі вже більше тисячі учасників, кожен з котрих бажає потрапити на сам конкурс! 
Найголовнішою нагородою конкурсу краси є номінація «Міс Університет», далі – «І віце-Міс Університет», «ІІ віце-Міс Університет» та «Міс Глядацьких симпатій». Інші конкурсантки отримують номінації, що найвдаліше характеризують виступи дівчат: Міс Натхнення, Міс Елегантність, Міс Загадковість, тощо. Є спеціальні призи та номінації від спонсорів конкурсу.
Усі переможці нагороджуються пам’ятними дипломами, кубками та подарунками. Організатори: Культурно-масовий комітет ДНУ імені Олеся Гончара, Рада студентів ДНУ ім. О. Гончара, Профком ДНУ ім. Олеся Гончара  та Палац студентів Дніпропетровського національно університету імені Олеся Гончара.

Информация по тел.: (056) 744-81-37.