До Всеукраїнського дня боротьби з раком молочної залози Днiпропетровська Фiлармонiя та творчiй колектив пiд керiвництвом Тетяни Проскурякової представляє мюзикл "Квiтка".

Вистава про українку народжену в Америцi - Квiтку Цiсик.

Талановита спiвачка багато зробила для розвитку та популяризацiї української музики в свiтi та рано пiшла з життя вiд раку молочної залози. Голос Квiтки Цiсик представляв найуспiшнiшi американськi компанiї, спiвачка майстерно працювала у рiзних музичних стилях та записала 2 диски українських пiсень. "You lite up my life" - пiсня, яку Квiтка виконала для фiльму, була вiдзначена премiєю "Оскар" у категорiї "Краща пiсня до фiльму".

Записи Квiтчиних пiсень є еталоном виконання української пiснi. У виставi дивовижно поєднанi українська музика та американський колорит, джаз дiлових кварталiв та лiрика українських пейзажей.

Хореографiя та вокал додають динамiки знайомим мелодiям у виконаннi оркестру пiд керiвництвом Олександра Кулiшова. Виконавиця головної ролi - Леся Задорожна, солiстка Днiпропетровського театру Опери та балету, Лауреат мiжнародних конкурсiв: "Коломийка"(гран-прi), Сiчеславна 2011(гран-прi), Сiчеславна 2013 (краща жiноча роль у музичнiй виставi).

Балетмейстр - постановник вистави - лауреат мiжнародних хореографiчних конкурсiв в Українi, Польшi, Iспанiї Тетяна Проскурякова