У четвер, 30 серпня відбудеться остання літня зустріч формату Speakers 'Corner в дніпровському офісі Ciklum, і ми з радістю запрошуємо всіх, кому близька і цікава тема motion design-у на доповідь «Motion Design: дай волю своїм фантазіям або чому цей інструмент потрібен усім?!»

Захід безкоштовний, реєстрація за посиланням є обов'язковою: https://goo.gl/forms/G0GyGlWM8SelixPC3 (кількість місць обмежена).

Про спікера:
Олег Степаненко, співвласник motion-design студії coolstep.com.ua, співвласник студії звукозапису studia.in.ua, автор навчальних курсів по motion-design, практик в digital-production c 10-річним досвідом роботи на стоках і клієнтами з усього світу.

Про презентацію:
Звичайний контент вмирає, а відео стає трендом. Відеохостінги перетворюються в пошуково-рекомендаційні системи і попит на відео зростає. Під даними Cisco Visual Networking Index споживання відео на мобільних пристроях виросте в 9 разів до 2012 року і складе 38 млн терабайт на місяць.

На презентації ми розглянемо ключові моменти моушен дизайну, які стануть в нагоді всім хто хоче бути в тренді і планує отримувати максимум користі, застосовуючи його в своїй сфері.

Акценти будемо робити на застосуванні моушен-дизайну в мобільній і веб-розробці. Тому на захід чекаємо:

- Дизайнерів ui / ux / web / mobile рівня middle / senior, яким потрібно ефектно оформляти і презентувати свої роботи
- Project manager-ів, яким потрібно презентувати функціонал замовникам розробляємих застосунків
- Маркетологів, яким потрібно просувати існуючі мобільні і веб додатки на digital ринку