Young reformers LAB - це освітній проект, спрямований на залучення активної молоді в політичні процеси країни, ближче знайомство з Європейським Союзом, а також вивчення реформ, які Україна здійснює на шляху євроінтеграції. 

Коли? 
31 серпня - 1 вересня

Що ви отримаєте?

Проект надасть унікальну можливість українським студентам, випускникам ВНЗ та громадським діячам, зацікавленим у політичному житті країни:
- вивчити розвиток відносин Україна-ЄС, заглибитися в особливості процесів європейської інтеграції України;
- розвинути аналітичні навички, необхідні для оцінки і розуміння реформ;
- отримати досвід із “перших рук” від українських політиків, іноземних експертів та молодіжних лідерів;
- в умовах “лабораторного експерименту” протестувати власні здібності до розроблення та втілення реформ.

Формат проекту передбачає проведення пов’язаних між собою 2 сесій семінарів, кожна з яких складається із дводенного інтенсивного тренінгу.

Хто може взяти участь?

Активна молодь з Дніпровської, Харківської, Сумської, Донецької та Луганської областей.

Як зареєструватись?
Заповнити гугл-форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf-Z3Emmdi6CEz_lCFtPOM5Lo0N3jVbjgYcoQCEjdGTJ_yPGA/viewform

Дедлайн: 22 серпня 12:00

Проект «Young reformers LAB» створений за підтримки Фонду Конрада Аденауера спільно з Блоком Петра Порошенка «Солідарність» за ініціативи ГО «Солідарна Молодь».

Про результати відбору буде повідомлено особисто на електрону скриньку. Витрати, пов’язані з харчуванням, проживанням та проїздом учасників на період заходу забезпечує Фонд Конрада Аденауера за умови 100% участі.