Запрошуємо всіх початківців і досвідчених фотографів на Воркшоп «Весілля в горах» + «Travel Love Story». Воркшоп призначений для фотографів, які бажають познімати пару в весняних горах і поповнити своє портфоліо яскравими, емоційними та вражаючими знімками. На Вас чекає дуже насичена програма та зйомки в декількох локаціях, з декораціями та ретроавтомобілями.

Програма Воркшопу: 

День 1
Прибуття до Івано-Франківська, 9:30 зустріч з організаторами на ж/д вокзалі, пересадка на трансфер до Верховини, поселення у приватній садибі, обід. Зйомка зборів наречених.
Далі виїзд на локацію зйомка «Весілля» в горах. Зйомка весілля в горах.. Після повертаємось в садибу, де на Вас буде чекати смачна вечеря. Після вечері вечірня зйомка «Весілля».

День 2:. 
Ранній підйом та сніданок (час вирішимо при зустрічі). Виїзд на локацію, ранкова зйомка «Сімейної фотосесії» в підніжжі гір. Повернення в садибу на обід. Після обіду виїзд на зйомку в горах. Далі вечірня зйомка. Повернення на вечерю. Вечеря. Після вечері варимо глінтвейн, спілкуємся по відзнятому матеріалу.
День 3:. 
Підйом та сніданок (час вирішимо при зустрічі). Виїзд з садиби. Зупинка в Косові на сувенірному базарчику. 15:00 прибуття на ж/д вокзал Івано-Франківськ.

Під час Воркшопу, в вас буде унікальна можливість насолодитись карпатськими пейзажами, відпочити в Карпатах, відзняти хороший матеріал для портфоліо, та продуктивно провести час в колі однодумців. 

Група: до 10 учасників.
Вартість туру: 2400 грн./з учасника. 
У вартість входить: трансфери по всій програмі, 2 доби проживання у приватній садибі, 2 сніданки, 2 обіди, 2 вечері.
У вартість не входить: ж/д проїзд, , сувеніри та особисті витрати. 
Рекомендуємо мати з собою: 
- для нічних фото,якщо є, редлайт або відеосвітло
- зручний одяг та взуття для походів в гори
- гарний настрій. 
Щоб взяти участь у Воркшопі необхідно зв'язатися з організатором та при попередньому наборі групи внести предоплату 500грн. 
Контакти організатора: 
Вася Дячук 0979216662
https://www.facebook.com/vasya.dyachuk.9
https://www.instagram.com/vasia.diachuk/