Напередодні Дня Незалежності, беріть коханих (дітей, чоловіка, жінку, кішку, чашку) і приходьте на екскурсію пароплавом по Дніпру. Тільки уявіть: корабель прямує на зустріч заходу сонця, дуже класний гід Гліб Стрижко розказує вам про історію мостів нашого міста, у вас в руках келих шампанського або лимонаду і навколо усміхнені, позитивні, гарні люди. Що може бути крутіше? Хюге. Воно ж згідно данцям - щастя. 
Для того, щоб подорож була комфортною і згадувалась холодними зимовими вечорами, рекомендуємо притримуватись 10 основних правил Маніфесту Хюге, деякі з яких - ми і природа за вас вже вирішили:
Атмосфера. Притлуміть світло
Присутність тут і зараз. Вимкніть телефон
Задоволення. Кава, шоколад, цукерки, тістечка, печиво. Дайте мені більше - ще більше!
Рівність. “Ми” понад “Я”. Поділяйте і обов’язки і свободу
Вдячність. Приймайте її і будьте вдячні. І те і те є однаково добре
Гармонія. Це не змагання. Ви нам уже подобаєтесь. Більше не треба нікому нічого доводити
Комфорт. Влаштуйтесь. Зробіть паузу. Вже не потрібно нікуди поспішати
Перемир’я. Без драм. Про політику також поговоримо іншим разом.
Єднання. Будуйте взаємини і звязки.
Прихисток. Тут ваше плем’я. Тут ваше місце миру і спокою

Отже, ця подія стане пізнавальною, романтичною, трішки п’янкою і веселою. Ви гарно проведете вечір в компанії класних людей (ми впевнені, що інші з нами не відпочивають). Зустрічаємось о 19:00 біля готелю "Дніпро" Не запізнюйтесь, човник відправляється о 19:30. 2 год. екскурсія, з гідом, музикою і келихом ігристого/лимонаду: 250 грн.
Заповніть будь ласка форму реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc76uvJafUljoLcQttYQtTyrfc9ew6U8g1b9IrNcx-eyFTVaw/viewform?usp=sf_link
Додаткова інформація по тел. 0676316571

P.S. Якщо Вам дійсно прийдеться до душі ідея з тваринками - попередьте організаторів завчасно, ми домовимось про умови з капітаном, щоб на місті ваше хюге ніхто не порушив