Запрошуємо всіх бажаючих на загальноміський масштабний захід, присвячений Хрещенню Господнього. 
Організаторами виступили виконавчий комітет Індустріальної районної у місті ради, управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради та КЗК «Парк культури та відпочинку ім. Воронцова». За звичайною традицією всі присутні почнуть Хресну ходу  на розі пр. Воронцова та вул. Побежимова до пляжу КЗК «Парк культури та відпочинку ім. Воронцова». 
Богослужіння на території пляжу проводе настоятель храму Св.Архистратига Михаїла о. Василій (Бринзей).

Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іринея проведе освячення води р.Дніпро і окропить священою водою всіх присутніх.

Почесних гостей під колокольний дзвін зустріне голова Індустріальної районної у місті ради Дегтярьов Ю. С.

У заході приймуть участь: Ступак Іван Іванович – народний депутат Верховної ради України, Удод Євгент Григорович – голова Дніпропетровської обласної ради, Крупський Анатолій Федорович – перший заступник міського голови, Зайцева Ірина Георгіївна – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Для присутніх та запрошених виступатимуть танцювальні і вокальні колективи: «Волшебний мост» - керівник Міроненко Н., «Жайвір» - керівник заслужений працівник культури України Бабкін В. П., а також колектив школи естетичного виховання ім. Гончара – керівник Петрова Н. В.

Охорону громадського порядку забезпечуватимуть співробітники громадської безпеки МВС, муніципальна гвардія, рятувальники Міністерства надзвичайних ситуацій, працівники ДАІ, а також у разі необхідності буде надана невідкладна медична допомога учасникам заходу. 
Фінансування заходу здійснено за рахунок підприємців Індустріального району.
Учасники свята скуштують святкову трапезу безкоштовно у вигляді польової каші. На виносній торгівлі можливо буде спробувати іншу кухню запропоновану підприємцями міста.

Запланований запуск повітряних куль при належних погодних умовах.

План проведення  святкових заходів, присвячених  Хрещенню Господню:

  • Підготовча частина з 08:00 до 12:30
  • Урочиста частина з 12:30 до 14:30

12:00 – на розі пр.Воронцова та вул. Побежимова, розпочнеться Хресна хода до пляжу КЗК «Парк культури та відпочинку ім. Воронцова» ДМР за участю настоятеля храму Св. Архистратига Михаїла о. Василія (Бринзея) та прихожан храму.
12:30 –  початок богослужіння на територіїї пляжу (проводить настоятель храму Св. Архистратига Михаїла о. Василій (Бринзей).
12:45 – 13:00 зустріч почесних гостей під колокоьний дзвін з янголятами: Митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея та керівництво облдержадміністрації, обласної ради, міської ради, Індустріальної у м. Дніпропетровську ради
13:00 -  Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іринея проводить освячення води р.Дніпро.
13:10 – духовенство, керівництво області та міста урочисто розпочинає свято з відпускання голубів у небо, після чого звучить гарматний постріл та колокольний дзвін, відпускаються повітряні кулі.
13:20 -  духовенство, керівництво області та міста вітає зі святом присутніх: 

  • Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней
  • Ступак Іван Іванович
  • Удод Євген Григорович
  • Крупський Анатолій Федорович
  • Зайцева Ірина Георгіївна
  • Дегтярьов Юрій Сергійович

13:30 – 14:30 - виступ танцювального колективу, вокального колективу, козаків.

13:00 – 17:00 – купання та святкова трапеза стравами польової кухні.