Екскурсійний клуб «Дніпро» запрошує дніпрян та гостей міста на унікальну подорож стародавніми валами справжньої військової фортеці, яка розташувалася на Лівому березі Дніпра з другої половини XVII століття.

За три години пішої експедиції ви пройдете крізь Північну та Самарську брами, побачите чудові краєвиди протилежного берега – райони Одинківки, Нової Ігрені, міста Новомосковська, розлив Самари, де під водою стоять затоплені козацькі селища, дізнаєтеся, де розташовувалися військовий плацдарм і цвинтар будівельників, Покровська церква, які таємниці ховав будинок полковника й чому нацисти цікавилися поселеннями черняхівської культури, одне з яких було знайдене археологами на мальовничих схилах стрімкої ріки. І побачите місце, де розташовувалося старовинне козацьке містечко Самар з перевозом!

З собою необхідно взяти: головні убори, міцне взуття (бажано спортивне), прохолодні напої, їжу для пікніка на березі Кримки і пакет для сміття, аби лишити мальовничу природу недоторканою!

З історією знахідок на фортеці нас познайомить магістр історії, завідувач навчальної лабораторії археології ДНУ Артем ІВАНЦІВ.
.
Місце зустрічі: зупинка 98 маршруту на вул. Магдебурзького права (колишня С. Гопнер), неподалік від синагоги «Золота Троянда».

Орієнтовний час екскурсії: 3 години (+ пікнік на річці Кримці та проїзди).

Ціна: 60 грн. Дітям до 14 років – безкоштовно!
Увага! Проїзд громадським транспортом сплачується окремо (5 грн. в один бік)!

Попередня реєстрація за телефонами: (096)-094-71-02; (050)-821-12-23
Накопичуйте індивідуальні знижки!