Свято Нового року — чарівний час для кожного. Ми запрошуємо вас поринути у святкову атмосферу разом з нами! «Снігова королева» — це музична казка. Вона зіграна неймовірно талановитими дітьми і для дітей. У виставі ви зможете побачити яскраві колективи: Зразковий ансамбль танцю «ЖЕМЧУЖИНА» (керівник В. Матвєєва), Ансабль танцю «ПРОЛІСОК» (керівник В. Голуб), Ансамбль сучасного танцю «СОНЯЧНИЙ» (керівник А. Божко).
Вистава створена за п'єсою Є. Шварца (за казкою Г.-Х. Андерсена).

Всі ми родом з дитинства. По-різному складаються наші долі, різними шляхами ми йдемо до досягнення своєї мети у дорослому житті, тому дуже важливо, щоб саме в дитячому віці були закладені основи всього найкращого в характері і поведінці майбутніх дорослих людей.

Ця вистава – мудра притча про людські серця, які бувають гарячими, справедливими і холодними, льодяними, байдужими до навколишнього світу і до людей, які їх оточують. На щастя, їх набагато менше, і ми мусимо робити все можливе, щоб холодні серця розтанули від нашої любові і постійної турботи. До цього закликає казка «Снігова королева».

А декорації вразять уяву навіть найвибагливішого глядача! Подарунки, чудові ігри та розваги, фотографії з Дідом Морозом і Снігуронькою входять у вартість квитка! Ми будемо раді вітати вас у затишному залі КЗК «КДК «КАЙДАЦЬКИЙ» ДМР!

Режисер Олег Климентьєв.