Український академічний фольклорно-етнографічний ансамбль Калина Український академічний фольклорно-етнографічний ансамбль Калина - це справжній феєрверк жанрового симбіозу - народної музики, хорового співу та хореографії.

Ансамбль Калина  - лауреат багатьох Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів. Йому аплодували глядачі Іспанії, Голландії, Бельгії, Німеччини, Китаю, Кореї, Індонезії, Чилі, Іспанії, Франції, Єгипту, Ізраїлю, Італії та багатьох інших країн світу. Програма, що буде представлена глядачам, презентує фольклор майже всіх регіонів України - від західних земель до центральних та східних регіонів.

Унікальність пластичного рішення хореографії відносно музичної драматургії творів, збереження специфічного штриха в оркестровому та вокальному жанрах, костюмів кожного регіону, образність акторської майстерності - це ті категорії, що суттєво відрізняють ансамбль Калина від інших колективів, що є визитівками України. Калина - це велика українська душа на сцені, виражена мовою пісні та неповторною пластикою танцю.