У приміщенні Дніпровського Будинку мистецтв Дніпровської міської ради (вул. Філософська, 23) відбудеться відкриття традиційної виставки дитячого малюнка «Лист у Різдвяну казку».

Виставка «Лист у Різдвяну казку» організована з метою популяризації дитячої творчості Дніпра, покращення роботи з естетичного виховання засобами образотворчого мистецтва та подальшого сприяння розвитку мистецької зміни.

Кількість дітей, бажаючих показати свої роботи на виставці, збільшується. Для експонування відібрані 168 дитячих малюнків 142 юних художників. Учасники віком від 5 до 16 років – вихованці 13 дитячих колективів: студій і гуртків образотворчого мистецтва закладів культури міста, клубів школярів, образотворчих класів шкіл естетичного виховання та інші обдаровані діти.
Планується проведення екскурсій по експозиції, зустрічей з мистецтвознавцями та «круглий стіл» керівників дитячих колективів.

Виставка «Лист у Різдвяну казку» відкрила цілий цикл святкових новорічних заходів у Дніпровському Будинку мистецтв і буде експонуватись до 17 січня 2017 року. Щиро запрошуємо познайомитись з новорічними дитячими роботами.

Справки по тел.: 0562-42-20-55.