Відкриття виставки «Різдвяна зірка» відбудеться за адресою: пр.Дмитра Яворницького, 64 в музеї «Літературне Придніпров'я».

Музей «Літературне Придніпров'я» презентує артпроект Департаменту гуманітарної політики, управління культури «Різдвяна зірка», присвячений Новорічним та Різдвяним святам.
Учасниками проекту є вихованці мистецьких шкіл м.Дніпра:
МКЗК «Дніпровська дитяча художня школа № 1»
МКЗК «Дніпровська дитяча художня школа № 2»
МКЗК «Дніпропетровська школа українського мистецтва і культури ім.О.Гончара».
МКЗК «Дніпровська школа мистецтв ім.Б.Гмирі»
МКЗК «Дніпровська музична шкорла № 7» (класи образотворчого мистецтва)
МКЗК «Дніпровська музична школа № 9» (класи образотворчого мистецтва)
Клуб «Веселка».

На виставці будуть презентовані 95 творчих робіт, виконаних в різних живописних та графічних техніках за номінаціями:
- живопис,
- графіка,
- декоративне мистецтво.

Новорічні свята – це очікування казки, дива та надзвичаного теплого свята Різдва Христового, тому яскраві та різноманітні роботи дітей, безперечно, відтворять святковий настрій і подарують мешканцям нашого міста чудову нагоду поринути у світ дитинства, насолодитись чудовими картинами новорічних свят.

На урочистому відкритті споглядання творчих робіт будуть супроводжуватись музичними презентаціями у виконанні вихованців Дніпровских дитячих музичних шкіл №№ 3, 15. Українські народні пісні, інструментальні композиції у виконанні юних скрипалів, бандуристів, хореографів створять піднесений святковий настрій теплого родинного свята, продемонструють майстерність юних художників, музикантів та літераторів.

Виставка триватиме до 19 січня 2017 р. із святковою програмою: майстер-класами з орігамі, музичними та літературними заходами для дітей, батьків та усіх небайдужих до яскравих новорічних вражень.

За святом Вас! Ласкаво запрошуємо у світ чарівних Новорічних свят!