Кінотеатр «Правда-кіно» запрошує на допрем’єрний показ фільму-сенсації Одеського кінофестивалю 2016 року – «Гніздо горлиці». На вас чекают сюрпризи від партнерів, автограф-сессія та спеціальні гості  - актриса Рима Зюбіна, режисер Тарас Ткаченко та генеральний продюсер фільму Володимир Філіппов. 

У рамках заходу:

- фуршет

- червона доріжка

- автограф-сесія, фотосесія

- презентація та перегляд фільму «Гніздо горлиці»

- спілкування із спеціальними гостями заходу

«Гніздо горлиці» - соціальна драма, заснована на реальних подіях, котра оповідає про життя українських заробітчан в Італії.

Доведено, що у кожній сотні гривень, що ходять у нашій країні, двадцять гривень - заробітчанські... Відомо, що за це ми платимо зруйнованими сім’ями, полишеними напризволяще дітьми, поруйнованим життям мільйонів людей.

Українська заробітчанка Дарина повертається додому вперше за два роки напівлегального життя в Італії. Вона вагітна від її італійського “сеньойра”. Що робити з майбутньою дитиною, як сказати про це своєму законному чоловікові? Що її чекає вдома? Занедбане господарство, а найголовніше – необхідність боротися за порятунок своєї родини. Та чи прийме її чоловік із чужою дитиною і як складеться їхнє подальше спільне життя?

Фільм не пропонує відповіді. Фільм пропонує роздум. Фільм пропонує драму. Фільм пропонує правду про долю української жінки, що їде на заробітки до Італії.

Справки и бронирование билетов по тел.: (056) 371-42-02; (093) 347-37-56.