В приміщенні музею "Літературне Придніпров'я" буде представлена мультимедійна виставка "ДК", розроблена «Культура Медіальна».

Інститут будинку культури сучасне суспільство України отримало як пострадянське надбання. Створена за радянських часів мережа закладів культурно-масової та просвітницької роботи була повністю підпорядкована меті політпросвітництва, поширенню партійної ідеології та фактично замінила собою релігійні установи. Радянський ідеологічний зміст замінило нове українське державництво, яке по суті формально пристосувалося до старої інфраструктури.
Залишається відкритим питання, наскільки існуючі будинки культури відповідають потребам сучасного суспільства та як підсилити їх діяльність для найкращого розкриття потенціалу?
Виставка включає в себе відеодокументацію та інсталяції.

"ДК" започаткує серію заходів, що складатимуться з великого культурологічного дослідження та практичного втілення проектів трансформації будинків культури.

Проект реалізовано в рамках програми "Культура столиця" та "CHOICE – Культурна Спадщина: Можливості Підвищення Громадської Активності" за підтримки Європейського Союзу.