Garage Sale Dnipro, за традицією, зустрічаємося на набережній між рестораном «Поплавок» та готелем «Парус».

Принцип барахолки Garage Sale той самий: старі речі – в добрі руки, гроші – на допомогу постраждалим від військових дій.

Протягом дня на всіх гостей чекає:
- Гаражний розпродаж модного одягу, взуття, аксесуарів та прикрас, книжок, меблів та речей, що вам вже не потрібні вдома, але знадобляться комусь іншому.
- Хенд-мейд ярмарок оригінальних виробів ручної роботи в кращих українських традиціях, корисні майстер-класи.
- Приємна музика. 
- Спортивні розваги.
- Бар з улюбленими напоями, домашнім лимонадом, фруктовою сангрією.
- Снеки та домашня випічка.

Виставляйте на продаж речі, нові та ті, що були у вжитку: одяг, взуття, книжки, платівки, аксесуари, посуд, меблі, дитячі товари та іграшки. Речі мають бути у гарному стані, чисті та відремонтовані. Окремо запрошуємо майстрів хенд-мейд. Заборонено продавати їжу, якщо це не узгоджено з організаторами. Продавці самі облаштовують собі торгове місце. 
Слідкуйте за оновленням програми:
https://www.facebook.com/events/1803561616541010/

Просимо продавців пройти попередню реєстрацію: http://goo.gl/nlm8hU до 22 серпня. 

Участь у Garage Sale безкоштовна, але означає, що ви погоджуєтеся зробити благодійний внесок на допомогу постраждалим від військових дій. На початку заходу ви отримаєте від організаторів порожній конверт, а наприкінці - покладете в нього стільки, скільки вважаєте необхідним, і віддасте до спільної скрині. По закінченню барахолки організатори в присутності всіх бажаючих відкривають скриньку з пожертвами. Ми разом підраховуємо гроші, складаємо акт і радіємо спільному успіху. 

Одинадцятий Гараж Сейл присвячен збору коштів для підтримки родин учасників АТО: проведення різноманітних соціально-психологічних заходів (мастер-класи, екскурсіі, психолог. тренінги і інше) та матеріальна підтримка таких родин, що з якоїсь причини не отримують допомогу від держави чи вона замала.

www.facebook.com/garagesalednipro 

Garage Sale Dnipro ініційований ГО «Культура Медіальна» та проводиться зусиллями активних громадян Дніпра.

Квартал Искусств - https://vk.com/art_block, часть набережной от ресторана “Поплавок” до гостиницы «Парус».