Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького
Федерація футболу України
ФК «Дніпро»
Магазин «12 игрок»
Фан-рух «Северная трибуна»

представляють виставку«Дніпряни: гордість Збірної та гроза Європи».

Виставка присвячена виходу збірної України з футболу на Євро-2016, яке відбудеться у Франції.

Головна мета виставки – розповісти мовою експонатів про феєричний для футбольної України 2015 р., як для національної Збірної, котра вийшла в фінальну частину Євро-2016, так і для ФК «Дніпро», який грав у фіналі Ліги Європи у Варшаві в 2015 р.

Головна увага на виставці буде акцентована саме на гравцях ФК «Дніпро», які виступали за клуб на Євроарені в 2015 р. та представляли свій клуб у національній збірній Україні в тому ж році.

Також увага буде приділена фанатам «Дніпра» та Збірної, без яких гравцям складно було б показати ті результати, які дали змогу феєрично виступити на Євроарені в 2015 р.

На виставці будуть представлені наступні предмети: футбольні м’ячі з автографами гравців ФК «Дніпро» та Національної збірної України, футболка та шорти гравця «Дніпро» зразка 2015 р., футболка збірної України з автографами гравців, які захищали її кольори в 2015 р., матеріали, які розповідають про фінал Ліги Європи-2015 у Варшаві, сувенірна продукція ФК «Дніпро», фанатський рух та багато іншого.

Протягом виставки дорослі та діти зможуть спробувати себе у різних вікторинах: зібрати пазл, відчути себе у ролі тренера та спробувати спрогнозувати результати матчів за участі нашої збірної.

Справки по тел.: (0562) 46-34-22.