У м. Дніпропетровськ відбудеться ІІI Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Яскрава країна дитинства». 

Вже третій рік поспіль фестиваль гостинно збирає талановитих дітей і молодь з різних регіонів України у мальовничому Дніпропетровську та дає їм можливість продемонструвати свою майстерність з вокалу та хореографії на провідних сценах міста.

Протягом двох фестивальних днів більше 350 учасників з Київської, Харківської, Одеської та Запорізької областей учасників візьмуть участь у конкурсному відборі, майстер-класах, урочистій карнавальній ході та танцювальному флеш-мобі із зірковим членом журі на території парку ім. Т. Г. Шевченка. 

22 травня о 13:00 у Літньому театрі парку ім. Шевченка відбудеться головне дійство фестивалю – Гала-концерт, в рамках якого учасники продемонструють свої найкращі номери, а також отримають нагороди та сувеніри від організаторів та спонсорів (вхід на захід вільний). Глядачами Гала-концерту стануть не лише мешканці та гості міста, а йдіти сімей-захисників Вітчизни та діти-переселенці. 

Гостею гала-концерту стане Олександра Слюсаренко – минулорічна переможниця фестивалю та учасниця телепроекту «Голос Країни». 

Родзинка заходу – участь наймолодших учасників (від 5 років), тож для багатьох цей фестиваль – дебют на провідній сцені міста. Оцінювати учасників будуть відомі діячі культури та мистецтв України, серед яких Заслужені артисти України, педагоги та переможці телевізійних шоу. 

Захід організовано громадською організацією «Яскрава країна» за підтримки Дніпропетровської міської ради.Програма фестивалю21 травня: конкурсні перегляди учасників у Палаці студентів ДНУ 

22 травня:
12:00 - 12:15 Урочиста хода учасників фестивалю в парку ім. Шевченко.
12:15 --Танцювальний ФЛЕШ-МОБ від Адама Уедраого (м. Київ) для учасників фестивалю, гостей та відвідувачів парку (Майданчик біля сходинок у центрального входу в парк)
13:00 – 15:00 Заключний Гала-концерт та нагородження учасників фестивалю в Літньому театрі парку Шевченко.

Адрес: пл. Шевченко, 1.