«Депешмод» (2013). Тривалість 50 хв. Режисер — Михайло Лук`яненко. Екранізація розділу «Ріка, яка пливе проти власної течії» з роману «Депешмод».

Сюжет: Троє друзів мусять терміново знайти четвертого, який зник у невідомому напрямку, і повідомити його про самогубство вітчима. Саша Карбюратор повинен встигнути на похорон… Що це: пронизлива магрінальна лірика? стьоб? практичний довідник для нонконформіста і лівого терориста? релігійний роман? роман-знущання? «Депеш Мод» тільки з першого погляду скидається на галюцинацію напівголодного студентика, насправді це строкатий портрет перехідної доби і покоління, яке зависло в жорстокому міжчассі дев’яностих. Слоган: «Занурюйся та пливи!»

«Любові стане на всіх» 2016 — тривалість 60 хв — режисер Михайло Лук`яненко. Саундтрек — Жадан і Собаки. Метафорична екранізація розділу «Ромео» з роману «Месопотамія». Дуже харківська і надзвичайно інтимна романтична історія про стосунки молодого хлопця з старшою жінкою, в якої він знімає квартиру. Місто як воно є, мрії, бажання, фантазії, конфлікт з реальністю, принизлива самотність та всепроникаюча ніжність.
Слоган: «Все станеться так як ти хочеш, хочеш ти цього чи не хочеш».
Квитки: http://2event.com/events/532784

Режисер Михайло Лук`яненко. — відомий багаторічною співпрацею з Сергієм Жаданом, автор документального фільму «Гот догс» про концертну діяльність музичного проекту «Жадан і собаки». Раніше був учасником Канського кінофестивалю з коротким метром «Життя без шуму і болю» в 2011-му році. Художні фільми Михайла демонструються тільки на спеціальних показах. В інтернеті або прокаті їх подивитися неможливо.
Сергій Жадан — найпопулярніший український поет і прозаїк сучасності, перекладач, громадський активіст та учасник мультимедійних проектів «Жадан і собаки», «Розділові» та інші. Володар премії Angelus ( як найкращий автор з Центральної Європи), лауреат премії Brücke Berlin, лауреат поетичного фестивалю «Київські Лаври», лауреат премії премії ім. Джозефа Конрада-Коженьовського, лауреат премії «Книга року BBC», чотирикратний переможець всеукраїнського конкурсу «Книжка року» в номінації «Красне письменство» (Вогнепальні й ножові).

Виробництво Myshortcinema GROUP
Ексклюзивний дистриб`ютор AnaidArt

Цена билета: о 19:00 «Депешмод» - 50 грн. о 20:00 «Любові стане на всіх» - 50грн. Квиток на обидва фільми - 80 грн. В день показу : о 19:00 «Депешмод» - 60 грн. о 20:00 «Любові стане на всіх» - 60грн. Квиток на обидва фільми - 100 грн.