Математик за освітою, родом з Хмельницького, а сьогодні львів`янка та вільна фотографиня з 10-ти річним стажем Інна Шинкаренко представить свій фотопроект «Жінка. Чоловік». Інна фотографувала успішних та відомих жінок спершу в чоловічому, а згодом в жіночому одязі. При цьому її моделі отримували задачу – пригадати чоловічі та жіночі риси у собі та проявити їх мовою погляду, жестів та міміки.

Ось як авторка проекту пояснює свій концепт:
"Тема дуальності особистості піднімалась багатьма митцями. Вочевидь, зачепила вона і мене своєю глибинною простотою та безмежною багатогранністю. Всього не охопиш, тому я взялася лише яскравий краєчок, що мене привабив.
Життя змушує кожного з нас виконувати багато ролей, і в кожній ролі в різній пропорції проявляються жіночі і чоловічі риси. В процесі зйомки я виявляла, що жіночих та чоловічих сутностей в кожній жінці є багато, і я спробувала показати бодай якусь їх частинку. І побачила, що домінує той образ, що домагає жити і реалізовуватись в певний період життя. Мене дуже вразило як змінюється погляд, постава і рухи жінки, коли одягається сукня і коли одягається сорочка для чоловічого образу - це дійство ставало схожим на магію перевтілень. Ця магія допомагала мені привідкрити трішки більше, ніж я сподівалась на початку зйомки".

Цей фотопроект – це візуалізація безлічі думок на тему дуальності з можливістю для глядача сформулювати свою власну думку, що може відрізнятись від думки автора. В проект також включені відгуки-роздуми безпосередніх учасниць проекту.