Меморіальний будинок-музей Д.І. Яворницького у рамках співпраці з музеями видатних українських діячів вперше у Дніпропетровську презентує виставку з фондів Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові. 

Відвідувачам будуть представлені унікальні експонати з фондів Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові: особисті речі видатної співачки, світлини в оперних образах, яких в її репертуарі було понад 50, сценічний одяг, книги, ноти тощо. 

На виставці можна дізнатися, як галицька дівчина зі священицької родини досягла вершин світової слави, отримавши вже за життя титул найкращої співачки світу; завдяки чому вона досягнула незвичайного успіху, який музикознавці назвали «своєрідним феноменом Соломії Крушельницької»; чому і досі артистку називають однією з найвідоміших у світі українок; а також, як склалося життя. «Вагнерівської примадонни», що полонила серця глядачів  Мілану, Парижу, Варшави, Нью-Йорку, Сантьяго, Буенос-Айресу на батьківщині, як радянська влада позбавила співачку всього, що вона мала, кинувши у безвість та злидні.

Яскравим доповненням виставки стане неповторний голос артистки – «чарівний сопрано, що «розливаючись рікою, ніби зачаровує публіку і несе в собі присмак безсмертної слави» (Рінальдо Кортопассі) – його можна буде почути у записах поч. ХХ ст.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Тел.: 47-27-61, 47-27-33.


Справки по тел.: (0562) 46-34-22.