Це книга про нас. Про наші вибори, труднощі і сумніви. Про перемоги і поразки, десятки запитань, які ми ставимо долі і очікуємо відповіді. Це книга про мистецтво перемагати: навіть коли ти сім раз схилився на коліна перед життям, долею чи іншими людьми – у тобі завжди знаходяться сили встати і йти далі.

Це давнє мистецтво – ПЛИСТИ ПРОТИ ТЕЧІЇ.

На презентації ми говоритимемо про збірку філософських есеїв, статей та лекцій іспанського філософа ХХ століття Хорхе Анхеля Лівраги. Його есеї були перекладені понад 20-ма мовами світу і вперше публікуються українською мовою.

У книзі йдеться про філософію, героїчне, культуру, високі гуманістичні принципи, здатність людини не плисти за химерною течією, а будувати власний човен та керувати ним.

Презентація буде супроводжуватися відеоматеріалами.

На відвідувачів чекає інтелектуальна вікторина, переможцю – приз.

Автор книги: Хорхе Анхель Ліврага (1930 – 1991) – доктор філософії Ацтекської академії мистецтва, академік Міжнародної Буркхардтівської академії Швейцарії, історик та археолог, засновник і перший директор міжнародної організації «Новий Акрополь».

Перекладачі:

  • Антон Мусулін – керівник культурної асоціації «Новий Акрополь» в Україні. Автор збірника філософських статей «Ностальгія за вічністю» (2008)

  • В’ячеслав Сахно – головний редактор видавництва "Основи". Автор роману "Циркулятор"; перекладав з іспанської твори Ортега-і-Гасета, Х. К. Мартіні, Ф. Г. Павона, Д.С. Гусман, Х. А. Лівраги; з португальської Франко де Соуса; з англійської Мірча Еліаде.

Довідки за тел.: (066) 170-68-41, (067) 503-03-71.

Адреса: Книгарня “Є”, вул. Глінки, 15.

Сайт: www.newacropolis.org.ua