На Дніпропетровськ чекає самий справжній День сміху - в місті з гастролями виступатиме Сергій Притула разом зі своїм Вар'яти-шоу!

Де Вар'яти - там море сміху та емоцій. Дніпропетровський глядач, який півроку тому відвідав концерт Вар'ятів у “Шиннику”, лише підтвердить - переаншлаговий зал стояв “на вухах”, а кожний жарт артистів сприймався “на ура”.

«Я не розраховував, що ми з першого разу зберемо у Дніпрі аншлаг. Ми ж не телевізійне шоу, і інформація про нас розповсюджується двома каналами: соцмережі та “сарафанне радіо”, - говорить очільник Вар’яти-шоу Сергій Притула. - Ми вже звикли, що у містах, куди ми приїжджаємо вперше, концерт №1 – це “розкачка”, а вже другий – це аншлаг. А тут, бачите, обійшлось без “прелюдії”. Ну і ми, відповідно, виклались на 150%. Здається, “закрили” 2год 20хв”.

І коли у артистів з'явилася можливість виступити в Дніпропетровську саме 1 квітня, сумнівів не було - їдемо! Адже догодити спокушеному якісним гумором місту не так вже ж просто. Цього разу хлопці обіцяють абсолютно нову програму.