У приміщенні Дніпропетровської Центральної міської бібліотеки (вул. Леніна, 23) відбудеться презентація нових книг молодих дніпропетровських письменниць, переможців міського конкурсу «Літературна надія Дніпра» Юлії Купіч та Ольги Кай.

Присутні на презентації матимуть змогу познайомитися з новими книгами та прослухати авторське читання творів.

Конкурс започатковано у 2011 році Дніпропетровською центральною міською бібліотекою і ІА «Міський сайт», gorod.dp.ua як конкурс для молодих літераторів, які пишуть українською мовою. Наприкінці вересня презентовано збірку творів фіналістів конкурсу, яка отримала назву «Світанкова палітра». До збірника увійшли твори 19 поетів і прозаїків віком від 18 до 40 років, які мешкають на території Дніпропетровської області або в якийсь період свого життя були пов’язані із Дніпропетровськом. Наразі вийшли друком і окремі книги переможців конкурсу.

Ольга Кай (літературний псевдонім) народилася 1982 року у Дніпропетровську. Закінчила факультет прикладної математики Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.
Неодноразовий переможець та призер обласних літературних конкурсів "Молода муза", "Україна є!", "Літературна надія Дніпра". Фіналіст всеукраїнського конкурсу творів для дітей та юнацтва "Золотий лелека - 2008".
Член обласного літературного об’єднання імені Павла Кононенка.
Друкувалася в журналах: "Український Фантастичний Оглядач ", "Склянка Часу*Zeitglas", "Бористен".
Співавтор збірників та альманахів "У вирі дум і почуттів", "Україна є!", "Барви слова", "Мантикора", "Світанкова палітра", "АвторЪ. Фантастика", аудіокниги “Письменники Дніпропетровщини – шкільним бібліотекам”.
Пише українською і російською мовами.
Автор пригодницько-фантастичних та казкових оповідань, повістей та романів.

Юлія Купіч народилася 1988 року в м. Дніпродзержинську Дніпропетровської області. Закінчила Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара (факультет "Української та іноземної філології та мистецтвознавства").
Призер і переможець обласних конкурсів "Молода муза", "Літературна надія Дніпра", "Собори наших душ", "Війна без права забуття", "Моя Батьківщина", "Україна є!" та інших.
Член молодіжного літературно-мистецького клубу "Vivart".
Пише українською мовою.
Співавтор збірників "Соборі наших душ", "Січеславці про Багряного", "Сходження", "У вирі дум і почуттів", "Україна є!", "Барви слова", "Світанкова палітра". Співавтор аудіокниги “Письменники Дніпропетровщини – шкільним бібліотекам”.
Автор поетичного збірника "Зоряна пектораль" (2007, Дніпропетровськ).

Запрошуємо всіх бажаючих.