Дніпропетровська Центральна міська бібліотека разом з Дніпропетровським театрально-художнім коледжем, Дніпропетровською організацією НСХУ та Громадською організацією «День Культури Світу» за сприяння голови Дніпропетровської міської ради запрошують усіх охочих на відкриття художньої виставки дипломних робіт випускників училища ім. Є.В. Вучетича (художнє відділення Дніпропетровського театрально-художнього коледжу) .


В програмі заходу під назвою «Служити Світові Мистецтва» очікується відкриття художньої виставки дипломних робіт, презентація виставки «перший директор заслужений діяч мистецтв України М.М.Панін. Його Вчителі та учні», концертна програма у виконанні викладачів Дніпропетровської консерваторії ім. М.І.Глінки. Для гостей заходу прозвучать композиції у виконанні співачки Ольги Школа (сопрано), лауреата Всеукраїнських конкурсів Ірини Осєнєвої (скрипка) та Володимира Скуратовського (фортепіано).

Ведучий концерту член Національної спілки композиторів України Володимир Скуратовський. Також до уваги присутніх буде представлена спеціально підготовлена виставка книг з фондів Центральної міської бібліотеки.

Адреса: Дніпропетровська Центральна міська бібліотека; вул. Леніна, 23, 1 поверх.
Подробиці за телефоном: (056) 740-38-75.