Представляємо графіку та відео молодої художниці, яка в 2012 році з’явилась у фейсбуці як анонімний арт-проект під назвою Kinder Album. Це перший масштабний персональний проект художниці в Україні.

Проект має назву Qui pro quo‘’, що з латинської означає плутанину, пов’язану із тим, що когось або щось приймають за когось чи щось інше. Qui pro quo – це фразеологізм, що часто використовують із комічним присмаком, «квіпрокво» також –синонім до історії, випадку, непорозуміння, оказії, аccident.

В експозиції графічні роботи Kinder Album “змонтовані” в окремі історії, які представляють ключові теми творчості художниці: дорослішання, самотність, святенництво (усіх своїх персонажів Kinder малює виключно оголеними), секс, стосунки, смерть. В проекті також будуть показані відеороботи Kinder Album, а спеціально для виставки художниця проведе перфоманс, який буде зафільмовано та показано в рамках проекту. В експозиції також буде представлено «Блог» – 30-метровий рулон із щоденними замальовками з життя художниці. Він нагадує non-fiction серіал про дівчину, яка на собі перевіряє життя на міцність.

Kinder Album переосмислює Бодріярівську “гіперреальність” на власних історіях, пережитих або почутих – без різниці. Адже в результаті все сплутається й на місці Кіндерівсього персонажа опиниться будь-хто з глядачів.