Дніпропетровський гурт ТОЇА з’явився у вересні 2014 року. Свій стиль визначають як dark ethno synth pop, однак кожна пісня несе в собі свій настрій, індивідуальне звучання, неповторність і загадковість. Спрямованість на суміш стилів і манер безпосередньо відобразилася і в самій назві гурту: ТОЇА (укр.- тоя) — яскраво-фіолетова квітка, що росте у Волинських лісах та на схилах Карпатських гір. Відьми й цілителі вірили, що тоя — чарівна квітка, яка може бути як панацеєю від всіх хвороб, так і смертельною отрутою. Тому тексти і мелодіі ТОЇА пронизані теплим і лагідним сонячним сяйвом, що пробивається крізь загадковий трагічний морок.

На даний момент гурт складається з чотирьох людей:
Стася — вокал
Ігор — бас
Віталій — клавішні
Лев — барабани
До ТОЇА Стася та Ігор були у складі іншого проекту «The floods», який існував з лютого 2012 по січень 2014, після розпаду якого вирішили не зупинятися і творити далі. До вересня 2014 вони давали акустичні концерти і квартирники у Дніпропетровську, згодом були почуті клавішником Віталієм (гр.»СТИКС»), який захотів стати частиною команди. Останнім компонентом «зілля», якого бракувало, став барабанщик Лев, якого дует знав дуже давно за такими проектами як «Без Краю» та «Lis&me». Так досить різні люди з напрочуд протилежними музичними смаками злилися в єдине ціле.

«Головне — не брехати собі і світу. Нести кохання, світло і показувати людям свої справжні почуття та емоції. Смійся. Плач. Кричи. Кохай. Живи. Завжди роби те, що ти дійсно хочеш, головне — роби це щиро. Ми говоримо до світу мелодіями, ритмами і нотами. Ми пишемо пісні серцем і душею. Ми музиканти. Ми створюємо щастя. Квітів вам.»
з любов’ю, ТОЇА.