Блискуча французька комедія для любителів вишуканого гумору на делікатні теми про один вельми метушливий вечір, який довелося пережити симпатичному подружжю і його гостям на святковій вечері в заміському будиночку.

Тривалість вистави – 2 години 20 хвилин

Прем’єра відбулася 21 листопада 2014 року

«Гра в кохання» - це солодкий любовний коктейль з гірчинкою зради й обману, створений за рецептом видатного французького комедіографа Марка Камолетті. Продовжуючи славні традиції французьких водевілістів, Камолетті написав шалено смішну п'єсу, що підкорила мільйони глядачів на багатьох сценах світу.

Бернар і Жаклін – ідеальне подружжя, вони  ніжно і трепетно ставляться один до одного, що, втім, не заважає їм обом залишатися непередбачуваними у своїй легковажності авантюристами. 

Кожен з них заводить ні до чого не зобов'язуючу любовну інтрижку на стороні. Але в один з вечорів за іронією долі чоловікові, дружині, коханці чоловіка і коханцю дружини доводиться вечеряти за одним столом. Ох, і гарячою видалася ця вечеря у родинному заміському маєтку!

Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Сергій Чулков
Художник-постановник - Ірина Кохан
Балетмейстер - Наталія Клішина
Музичне оформлення  Олега Волощенко

У виставі грають: Анна Бахмут, Геннадій Василенко, Олег Волощенко, Олег Єрмоленко,  Юлія Жиліна, Вероніка Польова, Марина Юрченко.