Експозиція виставки присвячена творчості відомого митця Феодосія Гуменюка та його дружини Наталії Павленко.

Творчий доробок Феодосія Гуменюка гармонійно поєднує авангард із традиціями. Виразна декоративність та надзвичайна образність досить властиві творам майстра. Вдалий композиційний лад, сполучення просторів, гармонійне співіснування героїв, довершеність орнаментів а також відчуття ритму, кольору, фактури якнайкраще характеризують художньо-образну мову робіт Феодосія Гуменюка. Тематика його творчості звертається до істинної української ментальності.

Феодосій Гуменюк вдало експериментує із техніками. Акварель, пастель, графітний та кольорові олівці – художній арсенал, що дав змогу автору створити неперевершені роботи у царині графіки.

77 творів, представлених у експозиції виставки, розкривають повноту таланту та творчої наснаги Наталії Павленко та Феодосія Гуменюка, поєднаних долею та мистецтвом.

Твори Феодосія Гуменюка експонувалися на 15 персональних виставках у багатьох містах світу. З творчим доробком майстра знайомилися шанувальники мистецтва у Торонто, Вінніпезі, Оттаві (Канада), Нью-Йорку (США), а також у Києві, Львові, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Вінниці, Хмельницькому, Чернівцях, Кам’янець-Подільському. Він був учасником близько 20 колективних виставкових проектів.

Твори Наталії Павленко експонувалися на виставках у Києві, Москві, Санкт-Петербурзі. В означених містах у приватних колекціях зберігається творче надбання  мисткині.

Справки по тел.: (096) 610 37 96, (099) 068 31 68.