Вперше у Дніпропетровську!

Резонансна подія – зустріч із Ларисою Горліс-Горською,  донькою старшини Армії УНР, учасника визвольних змагань 1918 – 1922 рр., автора знаменитого роману «Холодний Яр» Юрія Горліс-Горського.

Пані Лариса подолала довгий шлях, щоб повернутися із США в Україну. І ще 1000 км – аби приїхати на творчу зустріч у Дніпропетровськ.

Це людина з великим серцем, справжня дочка свого батька. Цілий рік пані Лариса мешкала в Непалі, допомагаючи навчати біженців з Тибету англійській мові, щоб підтримати  їх у важкий час. Зараз Лариса Лісовська присвятила життя відродженню пам’яті батька. Щоб про Холодний Яр пам’ятали, пам’ятали повстанців, які загинули в 1918 – 1924 роках, до останнього воюючи за Україну...  У планах – видання і перевидання книг батька, переклад роману «Холоний Яр» англійською мовою.

Це буде тепла і дружня бесіда про минуле України, про героїв, імена яких загубилися або були зумисне стерті зі сторінок історії…  На вечорі можна буде придбати книги «Холодний Яр» (найновіше видання),  репринтні публікації книг (фотокопії з оригіналів) «Отаман Хмара», «AVE диктатор!», «У ворожому таборі».

 Адреса: вул. Чичеріна, 21 (50 метрів від пам'ятника О.С. Пушкіну)