Для створення фотовиставки «Зимове місто очима дітей», що експонуватиметься в Меморіальному будинку-музеї Д. Яворницького з 20 січня до 20 лютого 2015 р. оголошується інтернет-фотоконкурс зимових фотографій з видами м. Дніпропетровська, авторами яких є діти (до 17 років).

Час проведення фотоконкурсу: з 1 грудня 2014 до 10 січня 2015 року.

Організатори фотоконкурсу: Меморіальний будинок-музей Д. І. Яворницького (відділ Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. Яворницького), фотостудія «TVD-studio», фотостудія Сергія Гунази.

Час визначення переможців: 10 січня 2015 р.

Журі фотоконкурсу: фотостудія «TVD-studio», завідуюча Меморіального будинку-музею Д. Яворницького Яна Тимошенко, фотографи Павло Маменко та Сергій Гуназа.

Учасники фотоконкурсу: діти, віком до 17 років.

Формат конкурсних робіт: Фотографії подаються в електронному вигляді: формати «PNG» або «JPG». Фотографії приймаються у максимально високій якості.

Адреса прийому конкурсних робіт: на електронну скриньку [email protected], у соціальних мережах «ВКонтакте» (vk.com/budynok) та «Facebook» (facebook.com/budynok).

Визначення переможців: Переможець Фотоконкурсу визначається шляхом відкритого голосування в соціальних мережах «ВКонтакте», «Facebook» та за рішенням Журі Конкурсу.

Критерії відбору фотографій: тематична відповідність, повнота і оригінальність розкриття теми, чітке дотримання вікового цензу, географічних та часових рамок.

Відправником фотографії (Учасником Конкурсу) повинен бути її Автор, який згоден з умовами проведення Конкурсу.

Кількість робіт, поданих одним учасником, не обмежується.

Не приймаються фотографії: фотографії, не відповідні тематичним вимогам Конкурсу; фотографії, що не представляють художню цінність (на розсуд Журі Конкурсу); фотографії низької якості, картинки з дефектами і з високим ступенем стиснення; фотографії з нанесеними логотипами, підписами, рекламою і т.п.

Нагородження переможців:

-Найкращі 30 (тридцять) фотографій будуть роздруковані (за згодою Автора) форматом 20х30 см та експоновані у виставковій залі Меморіального будинку-музею Д.І. Яворницького з 20 січня 2014 р. до 20 лютого 2015 р.

-3 (три) кращі фотографії нагороджуються Дипломом переможця фотоконкурсу та призами (за І місце - безкоштовна фотосесія від фотостудії «TVD-studio», видання Дніпропетровського національного історичного музею; за ІІ, ІІІ місця - видання Дніпропетровського національного історичного музею). Нагородження відбудеться на відкритті виставки у Меморіальному будинку-музеї 20 січня 2015 року.

-Після проведення виставки відібрані фотографії будуть передані до фондів Дніпропетровського національного історичного музею (за згодою Автора фото та дотриманням документації ДНІМ).

Додаткові умови:

1.Організатори Конкурсу припускають, що особи, зафіксовані на конкурсних фотографіях, згідні (в письмовій або усній формі) з умовами використання фотоматеріалів в рамках проведення даного Конкурсу. Відповідальність за дотримання цього пункту правил покладається на Автора.

2.Організатори Конкурсу залишають за собою право відмовити у прийомі фотографії на Конкурс без пояснення причин і без повідомлення відправника.

3.Організатори Конкурсу залишають за собою право зняти будь-яку фотороботу з конкурсного голосування (глядацького і журі), якщо під час проведення Конкурсу стануть відомими будь-які обставини, що вступають у конфлікт з діючими на той момент умовами Конкурсу.

4.Автор, чиї роботи беруть участь у Конкурсі, передає Організатору Конкурсу право на публікацію і публічну демонстрацію фоторобіт Автора, які беруть участь у Конкурсі, в тому числі, в інформаційних і / або рекламних цілях, під найменуванням Конкурсу. Перелік способів публічної демонстрації та публікації включає в себе, але не обмежується вказаним списком: на сторінках сайтів в мережі Інтернет; в інтернет-рекламі; на носіях зовнішньої реклами; на телебаченні; в друкованих виданнях; на рекламних афішах і листівках Конкурсу.

5.Матеріальні компенсації Автору за участь його фоторобіт у Конкурсі та використання їх в інформаційних і / або рекламних цілях Конкурсу не передбачені.

6.Автор фотороботи зобов'язаний надати (на вимогу Організаторів конкурсу або Журі конкурсу) оригінал своєї роботи для підтвердження авторства. У разі вибору фотографії для участі у Виставці, Автор зобов'язується на вимогу надати фотографію в вихідній (оригінальній) якості для друку на великому форматі.

7.Організатори Конкурсу дотримуються захисту прав відображених на фотографіях громадян. Автор, який подає на Конкурс фотографії повинен розуміти, що, у разі виявлення явної незгоди суб'єкта, відображеного на фотографії, з умовами Конкурсу, які передбачають публічну демонстрацію і публікацію фотографії суб'єкта на загальнодоступних носіях, в тому числі в мережі Інтернет, всі фотороботи, на яких розміщена незгідна з умовами особа, підлягають негайному зняттю з Конкурсу. При цьому суб'єкт, не згодний з умовами Конкурсу, повинен підтвердити, що на фотографії зображений саме він.

8.При виявленні факту порушення авторських прав - наприклад, якщо фотографія була відправлена на Конкурс без відома справжнього автора або від імені іншої людини, то ті фотографії, щодо яких було допущено порушення, знімаються з Конкурсу.

9.Організатори Конкурсу залишають за собою право зняти з Конкурсу не тільки ту фотографію, для якої було виявлено порушення, але і всі фотографії, які надійшли від суб’єкта, яка вчинила порушення.

10.Зв'язок з учасниками конкурсу і голосуючими здійснюється на сторінках конкурсу в соц. мереж (через «Обговорення» та «Коментарі»)

11.Зв'язок з організаторами здійснюється на сторінках конкурсу в соц. мережі та ВКонтакті (через «Обговорення» та «Коментарі»).

12.Організатори мають право використовувати отримані прізвище, ім’я, по батькові, псевдонім та іншу надану Учасником інформацію для складання підписів під конкурсними фотографіями і зв’язку з Учасником.

Справки по тел.: (0562) 46-34-22.