Присвячена 65-річчю маляра, виставка «Діалоги» дає уявлення про творчий поступ Сергія Ісаєва від 70-х років і до сьогодні. Глядачі зможуть оцінити досягнення та знахідки цього мистця в його улюблених жанрах: пейзаж, портрет і жанрова картина.

Портретна «галерея» познайомить нас із рідними та близькими людьми Сергія Івановича, а також відомими в мистецьких колах постатями – художниками та колекціонерами нашого міста.

На виставці експонуватимуться жанрові картини Сергія Ісаєва як із його власної колекції, так і ті, що зберігаються у фондах Дніпропетровського художнього музею, оскільки лише вкупі вони відкривають цілком художнє світобачення автора.

Полотна Ісаєва – невпинні філософські роздуми про сучасність, вічність, діалектику буття, втілені, часом, у буденних та прозаїчних образах, часом, у певній алегоричній формі, часом, у поєднанні, здавалося б, непоєднуваного, істино зрозумілого самому авторові. Чи не тому це, що життя – постійний діалог, мистецтво – постійний діалог?.. Діалог мистця із дійсністю, дійсності зі створеними ним образами. Діалог творця і глядача. Діалог минулого і сьогодення. Діалог різних світобачень. Діалог особистого та колективного.

ДОВІДКА: Сергій Ісаєв народився 27 листопада 1949 року у м. Комсомольськ-на-Амурі (Хабаровський край). 1974 року закінчив факультет монументального живопису Московського державного художнього інституту ім. В. Сурикова і приїхав працювати до Дніпропетровська.

Упродовж кількох наступних років Ісаєв створив монументальні роботи, що й нині прикрашають наше місто: «Мостобудівники» (1974-1975), «Студенти Дніпропетровська» (1978), «Ми новий світ побудуємо» (1978), сграфіто в обласному телецентрі (1978) тощо. Сергій Іванович також брав участь в оформленні Будинку органної і камерної музики, створивши 8 розписів і 22 вітражі.

З 1978 року Ісаєв - член Спілки художників СРСР, з 1989 по 1992 роки — голова Дніпропетровської організації Спілки художників України.

Сергій Іванович - учасник багатьох обласних, республіканських, всесоюзних та міжнародних виставок. Його роботи знаходяться у фондах художніх музеїв України та Росії, а також прикрашають приватні колекції поціновувачів мистецтва в різних куточках світу (США, Франція, Німеччина, Угорщина, Словаччина, Данія, Росія).

Довідки за тел.: (056) 744-60-35, (056) 47-33-38.