У кінці травня в Києві завершив свою роботу фестиваль короткометражного кіно в Україні — Kyiv International Short Film Festival (KISFF), котрий цього року пройшов втретє. На фестивалі було показано найширшу панораму короткометражного кіно — 150 фільмів з усіх континентів — та останні короткометражні здобутки українського кінематографу.
Вже традиційно, після основних подій в Києві, фестиваль представляє кращі роботи в містах України. Цього року буде продемонстровано два блоки фільмів, в які ввійдуть картини переможці за версією міжнародного журі фестивалю та кращі фільми за думкою кінокритиків та організаторів фестивалю. 

-"Узбережжя північного моря"
Джош Ведлейк
Великобританія, 2013
«Узбережжя Північного моря» — це 11-ти хвилинний CG короткометражний анімаційний фільм, знятий за мій останній рік у Королівському коледжі мистецтв (RCA) . Через відчужену одіссею фільм розповідає історію кохання, життя і божевілля.

"Браконьєрка"
Мартен Тронкарт
Франція, 2013
Сюзаннна щасливо живе так, як бажає, не зважаючи на правила. Та вона не одна в цьому світі, й інші, налякані її свободою, вирішують показати їй, як усе насправді влаштовано.

"Симфонія №42″
Река Буксі
Угорщина, 2014
Фільм веде нетрадиційну оповідь, показуючи суб’єктивний світ протягом 47 сцен. Переплетені з асоціаціями маленькі події показують ірраціональний зв’язок з нашим оточенням.
Сюрреалістичні ситуації засновані на взаємодії людини і природи.

"Невинні"
Ронні Трокер
Франція, 2013
У грудні 2011-го у містечку на півночі Італії молодий чоловік повертається додому ввечері, як і
зазвичай. Він зупиняє авто і зустрічає заплаканою свою 16-річну сестру перед будинком. Вона
розповідає йому, що двоє циганів брутально зґвалтували її. Молодий чоловік одразу кидається на пошуки зловмисників, та не може їх знайти. Тим часом сусіди організовують марш солідарності у зв’язку з цією подією. Напруга зростає…

"Така весна"
Еріка Лу
Тайвань, 2013
Сяо Джу — 86-річна виробниця сухого м’яса у сільській місцевості Чіа-ї у Тайвані. Її «син-автовідповідач» не реагує на її дзвінки, а вона прагне змін і пригод. Тож якось жінка спакує своє життя у потерту блакитну валізу і вирушить до Тайбея, щоб відшукати свою «весну».

Справки по тел.: (056) 371-45-22, (050) 421-13-04.