У Дніпропетровському національному Історичному музеї, в приміщенні Діорами  відкривається щорічна виставка майстрів сучасної вишивки Дніпропетровська.

Більше 40 авторів представлять експозицію з понад 180 робіт, виконаних в техніці вишивки хрестом, гладдю, бісером, стрічками, гобелен. Під час виставки будуть проведені майстер-класи з вишивання в різних техніках (детальна інформація буде розміщена у виставковому залі Діорами).

Ви навчитеся творити чудеса і стати хоч на деякий час чарівником. Так, так! Ви не помилилися — за допомогою голки, ниток і бажання можна перетворити найпростішу тканину на витвір мистецтва. Адже зробивши що-небудь своїм руками, ми вкладаємо частинку своєї душі і тепла.

Всі відвідувачі виставки зможуть не тільки добре провести час, а й отримати нові знання, які дозволять їм продовжити заняття вдома разом з дітьми.

Вишивання — це дуже гарний і цікавий вид рукоділля. З маленьких хрестиків складаються чудові картини. Це дрібна і копітка робота, але вона приносить задоволення. Вишиті картини виглядають затишними, так як вони зроблені руками і отримали від майстра всю теплоту і позитивні емоції.

Сюжети вишивок — ікони, пейзажі, портрети, натюрморти, репродукції картин відомих художників, так само представлені рушники, серветки, новорічні іграшки і т.д.