Унікальне село з’явиться на мапі Дніпропетровщини - 100 Пудівка. 100 Пудівка – етно-еко-село, де можна зануритись у справжній сільській глушині та відчути українську культуру та традиції на 100%.

Більше ніж 200 волонтерів з Дніпропетровська вже взяли і продовжують брати участь у будівництві цього дивного села. Стіни хат у селі розмальовано в українському стилі, нові будівлі робляться з екологічно дружніх матеріалів – дерева, сіна, глини. Кожна ідея втілюється тут креативно і нестандартно.

Почалося будівництво ще наприкінці минулого року. Тоді невеличка група молоді знайшла у Синельниківському районі Дніпропетровська спустошене село і почала відновлювати там закинуті хати, сараї, двори. Кілька місцевих бабусь, які ще залишились у селі, щиро здивувались, коли мертве поселення почало оживати. Вже навесні почали їздити і великі групи волонтерів. Розпочалося будівництво головного інфраструктурного об’єкту - великої сцени для музичних концертів. Також збудовані туалети, душові кабінки, паркан.

На днях вже натягнули волейбольну сітку, поставили баскетбольне кільце та встановлюється спорядження для слеклайну (ходіння по натягнутому канату).

Відбудеться офіційне відкриття 100 Пудівка, куди запрошують всіх городян на святкування Івана Купала.

В програмі виступи таких гуртів, як: Антитіла, Вертеп, Масса причин, We Are, Теярем, Epolets, Symbol sound, Limited edition, Red wolf, Тайна третьей планеты, Санкидеда, The Floods, Конвалія та ін.

Окрім головної сцени функціонуватиме театральний та кіномайданчик, ярмарок, зона майстер-класів, поезія біля багаття, квести, нічний театр та інші розважальні площадки.

Після відкриття у 100 Пудівка що вихідних відбуватимуться різноманітні фестивалі, а поміж вихідними можна буде відвідати танцювальні, спортивні, музичні, соціальні табори.

Розташування: село Ракове, Синельниківський район, Дніпропетровська область (43 км. від Дніпропетровська)


Замовлення квитків по тел.: (056) 788 00 56, (050) 208 12 66, (093) 817 71 73. 
Квитки: Туристичний центр "Риба Андрій", вул. Плеханова, 13. Цілодобово.