“Батьківщина” вимагає від Президента призначення перевиборів на 26 окрузі в Дніпропетровську

Представники кандидату від політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” по 26 округу (Бабушкінський та Кіровський райони Дніпропетровська) Олексія Чеберди заявили про масові порушення під час підрахунку голосів.

За даними екзіт-пулу Олексій Чеберда впевнено перемагав на окрузі, проте виявилось, що за результатами перерахунку бюлетенів, що проходили з порушенням законодавства, перемогу може отримати кандидат від “Правого сектору” Андрій Денисенко. При цьому ця політична партія отримала в цілому по Дніпропетровській області всього 2 %.

«В окружну виборчу комісію (ОВК) бюлетені привозились у великих коробках з отворами, достатніми для вільного вкидання будь-яких паперів. Також більшість протоколів дільничних комісій абсолютно не відповідали законодавству, а переписували їх фактично у коридорах ОВК. Тим часом відкриті та розірвані мішки з бюлетенями були звалені на першому поверсі будівлі окружної комісії,  куди мали доступ будь хто. Крім того, процес передачі протоколів та бюлетенів усіляко штучно затягувався. БЮТ подає заяву в правоохоронні органи щодо чисельних порушень та звертається до Президента України Петра Порошенка щодо призначення перевиборів на 26 окрузі. Необхідно захистити демократію і забезпечити чесне воєвиявлення українців», - заявила голова Дніпропетровської обласної організації „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина” Антоніна Уляхина.

Актуальность
(0 оценок)
Оперативность
(0 оценок)
Ошибки
(0 оценок)
Информативность
(0 оценок)
КУРС КРИПТОВАЛЮТ
Покупка
Продажа
BTC
6 587,83
8 051,79
ETH
479,04
648,12
Объявления
11.05.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить