Інсталпласт-ХВ - справжній лідер з виробництва труб

Лідер із виробництва трубіз поліпропілену для внутрішніх систем водовідведення, із полівінілхлориду для зовнішніх мереж водовідведення, з поліетилену для водопровідних систем, із поліетилену для систем газопостачання, різними діаметрами. Компанія "Інсталпласт-ХВ" – добре відомий та знаний вітчизняний виробник, завдяки якості та надійності, високим показникам продукції пластикових труб для водопостачання, водовідведення та газопостачання. Починаючи у дев’яностих роках, коли компанія розпочала свій розвиток, "Інсталпласт-ХВ" розширила та підвищила якість виробництва, чітко окреслила переваги та міцно увійшла на ринок, користуючись попитом серед споживачів.

Підприємство "Інсталпласт-ХВ" виготовляє водостічну систему півкруглого січення.
Система водостоку складається з ринви, водостічної труби і відповідно підібраних фасонних частин. Для з'єднання жолобів служать з'єднувачі із фабрично вклеєними двогубими ущільнювачами. Ринви, водостічні труби і фасонні частини виготовляються з сумішей, в склад яких входять:PVC-U, стабілізуючі засоби, а також барвники, стійкі до дії ультрафіолетових променів та модифікатори. Система водостоку виготовляється у п'яти кольорах - мідному, блакитному, зеленому, срібному та червоному.

Зараз компанія "Інсталпласт-ХВ" та її продукція є  яскравим зразком вмілого, вдалого та виваженого поєднання висококласного рівня гарантії та доступних цін. Продукція "Інсталпласт-ХВ" високо цінується споживачами і займає впевнені позиції на українському ринку товарів.  

Актуальность
(0 оценок)
Оперативность
(0 оценок)
Ошибки
(0 оценок)
Информативность
(0 оценок)