Громадські організації закликали Порошенко зробити все можливе для подолання бідності в Україні

Президент України Петро Порошенко має прислухатися до думки громадянського суспільства і зробити все можливе для якнайшвидшого вирішення проблем пересічного українця на отримання гідної заробітної плати та пенсії, забезпечення гарантованої можливості кожного заробляти, розвиватися та утримувати свою сім’ю. Про це заявив представник  Олексій всеукраїнської громадської організації "Вільні профсоюзи".

"Україна заслуговує миру і щастя, і громадські організації, завданням яких є контроль за виконанням владою її зобов'язань, вимагатиме, щоб Президент, який переміг у першому турі під гаслами повернення миру в Україну, доклав усіх зусиль для виконання своєї обіцянки", - підкреслив Олексій.

Він зазначив, що саме з цією метою громадські організації, яких об’єднало гасло: " За гідне життя ", 2 серпня 2014 року провели мітинг під гаслом «За гідне життя» та захист конституційних прав та свобод корінних народів України, на якому прийняли рішення, 4 серпня 2014 року біля стін Дніпропетровської обласної адміністрації, звернутися до Президента України Петра Порошенко з вимогою зробити все можливе для повернення заробітної плати працівникам ряду підприємств Дніпропетровщини, для підвищення заробітної платні та пенсії,  пошуку підходящої роботи, захисту від свавілля та протиправних дій роботодавців, корупції та незадовільного судочинства.

Делегати, що представляли громадські організації, обурені працівники підприємств хочуть, щоб глава держави почув голос суспільства, найбільше бажаємо відновлення миру, достойну роботу та гідну оплату праці. 

Актуальность
(0 оценок)
Оперативность
(0 оценок)
Ошибки
(0 оценок)
Информативность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Оперативность
0/12
Ошибки
0/12
Информативность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

КУРС КРИПТОВАЛЮТ
Покупка
Продажа
BTC
6 869,65
8 396,23
ETH
506,38
685,10
Объявления
11.05.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить