Саll-центр «Віч-на-Віч» - допомога приходить за телефоном

Вже більше місяця працює Саll-центр «Віч-на-Віч» при виборчому штабі ВО «Батьківщина» Бабушкінського району, відкритий у відповідності до загального стратегічного плану передвиборчої кампанії кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко.

Центр було створено задля оперативного інформування населення, збору інформації, забезпечення зворотного зв’язку з виборцями – фіксації звернень, відповідей на запитання.

Вже перший місяць роботи Саll-центра засвідчив його високу ефективність і затребуваність серед мешканців нашого міста. Силами десяти активістів, які задіяні щоденно у дві зміни, було здійснено та прийнято більше 10 тисяч телефонних дзвінків. Тисячі громадян отримали вичерпні відповіді на свої запитання, почули поради та отримали допомогу у вирішенні своїх проблем.

Найчастіше громадян цікавить роз’яснення передвиборчої програми кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко, її першочергові кроки у разі обрання, а також її бачення шляхів вирішення головних проблем, що зараз постали перед українським народом.

Окрім того, люди часто просять допомоги в особистих питаннях або поради чи просто потребують слів співчуття. Саll-центр працює в тісній взаємодії з виборчим штабом Бабушкінського району ВО «Батьківщина» та громадськими приймальнями, тож жодний дзвінок не лишається без фахової відповіді.

Всі бажаючі можуть зателефонувати за телефоном гарячої лінії «Віч-на-Віч» (056) 370-17-77 щоденно з 9:00 до 20:00.

Будемо раді вашому дзвінку!

Актуальность
(0 оценок)
Оперативность
(0 оценок)
Ошибки
(0 оценок)
Информативность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Оперативность
0/12
Ошибки
0/12
Информативность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов