Програма детоксикації та схуднення Нафтусечка

 Нафтусечка - така знайома назва, незмінно пов'язана з оздоровленням, задоволенням і цілющою енергією мінеральної води. Сьогодні вона включає в себе найсучасніший метод оздоровлення і детоксикації, де різні маніпуляції несуть енергетичний ефект бадьорості і довголіття. Всього за 10 днів, у вас є унікальний шанс позбутися зайвих кілограмів та багатьох факторів, що пригнічують імунну систему. Ви не просто забуваєте про проблеми зі здоров'ям на 10 днів, а даєте кредит своєму тілу на тривалий термін, який проведете в прекрасному самопочутті!

 Програма проводиться в рамках курорту Трускавець і складається з десяти днів безперервної роботи над своїм перевтіленням. Сюди входять лікувальні процедури, навчання правильному харчуванню, корисні техніки для підтримки ефекту схуднення після повернення до дому.Всі маніпуляції проходять під контролем куратора / лікуючого лікаря. Відмінність « Нафтусечкі» від аналогічних програм в тому, що проводиться вона в межах валіологічного курорту м. Трусковець з зостусуванням унікальної води Нафтуся. Саме тут повитря та ликуваньня вода стоять на сторожи вашего здоровья.

 Як і інші оздоровчі програми, «Нафтусечка» розділена на етапи: діагностика, фітнес, лікувальні процедури. Доповнити ефект можна комплексом спа-процедур, а також за допомогою екскурсій і корисних розваг. Навіщо це потрібно?

Пройдемося по пунктах:

- очищення організму від токсинів;

- зниження маси тіла, ;

- корекція харчових звичок;

- полегшення переходу до здорового способу життя: харчування, спорту;

- підвищення захисних властивостей організму;

- поліпшення загального стану здоров'я;

- нормалізація обміну речовин;

- регулювання процесів травлення.

Програма проводиться в спа коплекси п’ятий океан . У цьому комплексі вам доступні лікувальні процедури та оздоровлення за допомогою цілющого дії води. Спортивна частина програми доступна в готелі "п’ятий океан", де діє спа-салон і цілий комплекс для комфортного проживання. Починається програма з первинного прийому у лікаря де відбувається загальна діагностика організму: проводяться антропометричні виміри, знімається ЕКГ, здаються загальни аналізи. Далі, персонально для вас розробляється детокс-меню, яке разроблено в залежности індексу маси тіла. Ефект підкріплюється прийомом кисневих коктейлів, фіто-напоїв, лікувальної води і спортивними заняттями, фитнес, акваеробика,сканденавська ходьба. Плавання в 18-ти метровому басейні, акваеробіка, всі доступні види масажу. Крім терапевтичних процедур, вам допоможуть розслабитися екскурсіею в дельфінарій, дискотеки, та іншими культурними заходи, що проводяться на території спа комплексу Пятый Океан.

Запрошуємо спробувати нашу програму и через 10 днів ви відчуєте себе оновленними, бодьорими та стрункими

Актуальность
(0 оценок)
Оперативность
(0 оценок)
Ошибки
(0 оценок)
Информативность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Оперативность
0/12
Ошибки
0/12
Информативность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

КУРС КРИПТОВАЛЮТ
Покупка
Продажа
BTC
6 604,25
8 071,86
ETH
492,24
665,97