Будівництво

Піноблоки — це скорочена назва пінобетонних блоків. У чому краса цього сучасного будівельного матеріалу? Пінобетон, який виготовляється на спеціальному обладнанні, служить основою цього матеріалу, який застосовується для каркасного будівництва невисоких, малоповерхових будівель, і як ізоляційний матеріал. При утепленні або реконструкції будівель досягається значна економія на опаленні. Влітку в будинках побудованих за допомогою блоків з пінобетону прохолодно, а взимку, для обігріву такого приміщення, потрібно значно менше витрат енергії, тепло зберігається набагато довше.

Дуже часто цей будівельний матеріал застосовують при реконструкції підлоги першого поверху і утеплення горищних приміщень замість керамзиту. Ефект від такого підходу більш економічний і високоефективний. Піноблоки Львів ціна набагато менше, ніж вартість інших матеріалів, необхідних для будівництва такого будинку. Крім того, вони дуже легко піддаються обробці. Їх можна легко розпиляти навіть самої звичайної ножівкою, тобто для роботи з цим будівельним матеріалом, не потрібно додаткового обладнання. Вироби з пінобетону, проходять обов'язкову сертифікацію.

Пінобетонні блоки — екологічно чистий будівельний матеріал. Дуже великою перевагою є набір його характеристик «міцність — питома вага». Вони міцні, в той час як вага їх набагато нижче ваги цегли, черепашки або монолітного споруди.

Піноблоки не тільки не горять, а ще можуть захистити приміщення, що знаходяться в безпосередній близькості від вогнища займання.

Ще одна перевага використання для каркасного будівництва та оздоблення піноблоків, оцінять кінцеві споживачі, коли їм доведеться провести додаткову проводку або повісити картину. Вони відмінно піддаються сверлінню і при цьому чудово тримають дюбіль. Прохід стіни або перегородки здійснюється звичайною дреллю за пів хвилини.

Піноблоки дозволяють виробляти будь-яку обробку, будь то цеглина, будь-яка декоративна обробка, фарбування або обробка з застосуванням додаткових будівельних сумішей, наприклад, рідкого скла.

Пінобетонні блоки мають дві різні поверхні. Одна — зовнішня, інша — внутрішня. Внутрішня сторона призначена для внутрішнього дизайну або обробки. Її не потрібно вирівнювати, а підготовка до застосування будь-яких оздоблювальних матеріалів зводиться до мінімуму.

Незаперечною перевагою є те, що ці будівлі і конструкції дихають. Тобто, волога, яка сприяє появі цвілі, неприємного запаху і підвищеної вологості, вам не страшна. 

Актуальность
(0 оценок)
Оперативность
(0 оценок)
Ошибки
(0 оценок)
Информативность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Оперативность
0/12
Ошибки
0/12
Информативность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

КУРС КРИПТОВАЛЮТ
Покупка
Продажа
BTC
6 683,18
8 168,33
ETH
497,46
673,04
Объявления
11.05.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить