• Головна
  • «ХЕЛЕМ» - проведення та супровід тендерів та державних закупівель
Реклама
14:43, 11 лютого 2016 р.

«ХЕЛЕМ» - проведення та супровід тендерів та державних закупівель

Реклама

 

Процес проведення тендерів, надає можливість вибрати серед багатьох постачальників товарів, виконавців послуг і робіт, ті фірми, підприємства та організації, які запропонували найвигідніші умови співпраці.

Державна закупівля тендер, це важливий і відповідальний процес, який повинен проводитися з дотриманням певних правил і норм.
Для того щоб взяти участь у тендерах, або аукціонах і виграти в жорсткій боротьбі серед багатьох претендентів на перемогу, потрібно грамотно і оперативно сформувати відповідний пакет документів. А це зовсім непросте завдання. Для цього потрібні спеціальні знання, досвід роботи  участі в торгах, здатність правильно і вигідно надати інформацію про свою фірму.
Юридична компанія «ХЕЛЕМ», вже не перший рік надає послуги з проведення державних закупівель та тендерів. Такі заходи, проводяться поетапно, з дотриманням деяких правил і норм від яких безпосередньо залежить їх результат. Наша фірма має достатньо досвіду і знань, щоб правильно, грамотно та законно організувати весь процес.
Тендерне  включає в себе розробку плану проведення тендеру, визначення його виду в залежності від суми і предмета закупівлі.
Необхідно підготувати пакет документів, які відповідали б критеріям проведення торгів. Забезпечити інформування всіх бажаючих взяти участь у такому заході, прийом заяв на участь, а також складання списку кандидатів, які безпосередньо братимуть участь в даному заході. Тільки після такого підготовчого етапу, можна проводити сам тендер і визначати переможця.
Не менш важливим етапом, ніж підготовка та проведення тендеру, є процес укладення договору з переможем. Адже саме в цьому документі фіксуються всі права та обов'язки сторін.
Виграти тендер, для багатьох компаній означає забезпечити своїх співробітників роботою, поповнити бюджет, заявити про себе як про конкурентноспроможну та успішну компанію.
Компанія «ХЕЛЕМ» не тільки підготує всі документи для проведення тендерів, але і проведе їх, організовує закупівлі і забезпечить повне юридичне супроводження таких заходів. Фахівці нашої компанії, візьмуть на себе всі проблеми з проведенням тендерів, державних закупівель. При необхідності захистять ваші інтереси в суді чи Антимонопольному комітеті.
Зв'яжіться з нами, і ми докладно розповімо про всі послуги нашої фірми, відповімо на всі ваші запитанная.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...