Нина Матвиенко: «Самое главное для женщины - терпимость»

У нее теплые руки, выразительные глаза и голос, который не спутаешь ни с чьим. А еще - щедрая украинская душа. Много лет подряд народная артистка Украины Нина Матвиенко приезжает в Днепропетровск, чтобы поддержать участников Международного фестиваля "Чернобыльские мотивы". За кулисами мы и пообщались с певицей. Нина Матвиенко отвечала на украинском - так мелодично, плавно, одухотворенно, что мы решили не переводить ее ответы на русский язык. Даже сами, не заметив этого, в общении с певицей перешли на украинский. 

- Нина Митрофановна, почему уже много лет подряд Вы приезжаете на фестиваль "Чернобыльские мотивы" в Днепропетровск?

- Бо тут родина. За ці роки учасники фестивалю та його організатори стали справжньою сім'єю. Тут - відпочинок душі та насолода від творчості, що йде від серця. То і є найвища майстерність - творити душею та серцем, проживаючи пісню чи поетичне слово. А ще дуже важлива ідея фестивалю - збереження пам'яті про тих, хто ліквідовував наслідки Чорнобильської катастрофи. 

Усе це трапилось на моїй малій батьківщині... Там лишилася хата, все, що з дитинства близьке. Там - блакитні очі... А життя наше, як рояль - з чорними та білими клавішами... Про трагедію Чорнобиля треба пам'ятати і цю пам'ять передавати прийдешнім. Аби не повторювались такі трагедії. Але треба жити. І, якщо життя дає нам світлі моменти - білі клавіші - намагатися взяти найвищу ноту. 

- А що, на Вашу думку, важливіше для митця - техніка чи щирість? 

- Звісно, що щирість. Коли людина творить душею, серцем, через себе пропускаючи матеріал - то є вища насолода і для митця, і для глядача.

Нашу беседу прерывают многочисленные поклонники, которые просят у певицы разрешения сфотографироваться с ней и благодарят ее - за творчество и за поддержку. Нина Матвиенко терпеливо выслушивает людей, никому не отказывая в возможности сделать фото на память. А когда поклонники уходят, мы спрашиваем певицу: общение с поклонниками после концертов - это радость или крест?

- То є найважче після концерту (стримано посміхається співачка.- ред.)... По різному буває: коли надто втомлена і ноги болять - важкувато витримати потік людей. Адже ти маєш і після концерту, за лаштунками бути у такій же формі, як і на сцені. Маєш випромінювати оптимізм та енергію. І дуже важливо не відштовхнути людину, яка прийшла до тебе - чи по пораду, чи просто сфотографуватися. Отже, це і радість від спілкування, і хрест, який треба нести зі смиренням. 

- Яка, на Ваш погляд, найважливіша риса для людини?

- Терпимість. Це має бути неодмінно в кожної жінки, бо без цього не побудуєш родину. Та й взагалі кожна людина має бути терпима. Не носити у собі зла, ненависті, усього того, що руйнує людину зсередини та руйнує світ довкола.

- А що може бути національною ідеєю України? 

- Ми маємо знати свою історію, дбайливо ставитися до традицій, берегти їх. А ще, як на мене, Україна тримається на сильних духом особистостях. Особистостях, які небайдужі, які творять добро. Як от Олександр Рябека, який є одним з ініціаторів організації фестивалю "Чорнобильські мотиви". Хіба не щастя бачити, як маленьке хлоп'я чи дивча виходить на сцену та чарівним, янгольським голосом співає? Заради цього і треба проводити такі фестивалі, підтримуючи талановиту молодь.

- Щоб Ви порадили аматорам-початківцям?

- Любити людей і творити добро во славу Божу. Скільки б у тебе не було вже нагород, кожен вихід на сцену - то новий екзамен. Тож знову і знову треба завойовувати прихильність та любов глядача. 

Актуальность
(0 оценок)
Оперативность
(0 оценок)
Ошибки
(0 оценок)
Информативность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Оперативность
0/12
Ошибки
0/12
Информативность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

КУРС КРИПТОВАЛЮТ
Покупка
Продажа
BTC
6 788,37
8 296,89
ETH
511,38
691,87
Объявления
11.05.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить