Днепропетровский государственный университет внутренних дел, ДГУ МВД Украины

Обслуживание
(0 оценок)
Соответствие услуг/товаров описанию
(0 оценок)
Соотношение цены и качества
(0 оценок)
471 просмотр в июне
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Фотоальбомы (11)

Новости и статьи


 
 Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ
  
 ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАЛЬНІ КУРСИ З ОТРИМАННЯ ЗНАНЬ У СФЕРІ ПРИМУСОВОГО ВИКОНАННЯ СУДОВИХ...
18 июля 2018 г.
Сьогодні на плацу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ яблуку немає де впасти – вступна кампанія у розпалі! Красиві, впевнені, амбітні...
13 июля 2018 г.
За вікном – спекотно, у приймальній комісії – не менш. 12 липня, о 9:00, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ відчинив...
12 июля 2018 г.

Информация о компании

Курсы иностранных языков
Курсы английского языка
Курсы немецкого языка
Курсы польского языка
Курсы французского языка
Курсы испанского языка
Курсы чешского языка
Музеи, галереи, выставки
Музеи
Спортивно-тактические клубы, тиры
Тиры
Образование (школы, курсы) / Высшие учебные заведения
В університеті функціонують 7 факультетів: з підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності; з підготовки фахівців для підрозділів слідства; факультет економіко-правової безпеки; з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції; юридичний; соціально-психологічної освіти та управління; Криворізький факультет. Навчально-науковий інститут заочного навчання та підвищення кваліфікації; а також Запорізький центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.На сьогодні в університеті навчається понад 4500 осіб.Для підготовки наукових кадрів в університеті створено належні умови – функціонує три спеціаліз...

В університеті функціонують 7 факультетів: з підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності; з підготовки фахівців для підрозділів слідства; факультет економіко-правової безпеки; з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції; юридичний; соціально-психологічної освіти та управління; Криворізький факультет. Навчально-науковий інститут заочного навчання та підвищення кваліфікації; а також Запорізький центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

На сьогодні в університеті навчається понад 4500 осіб.

Для підготовки наукових кадрів в університеті створено належні умови – функціонує три спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських та докторських дисертацій, докторантура та аспірантура за шістьма науковими спеціальностями.

Більш ніж 25% фахівців юридичного профілю на Дніпропетровщині – це випускники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, які завжди є затребуваними в органах судової влади та юстиції, податкової адміністрації, органах місцевого самоврядування, нотаріату, адвокатури та інших органах державної влади.

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ здійснює підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції України, окрім цього, на базі університету здійснюється підготовка працівників патрульної поліції України. На сьогоднішній день університетом здійснено підготовку більше тисячі патрульних поліцейських, які успішно пройшли навчання та приступили до виконання своїх обов'язків не тільки на вулицях Дніпра, а й у різних містах України.

Хочеш досягнути успіху у житті – обирай Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ! Тут ти зможеш опанувати одну з семи найпрестижніших спеціальностей та стати фахівцем своєї справи.

Тільки у нас – цікаві події, масштабні зустрічі та грандіозні проекти. Час приймати рішення настав – змінюємо світ разом!

Наша адреса: м. Дніпро, проспект Гагаріна, 26. Телефон приймальної комісії: (0562) 36-08-00.

Образование (школы, курсы) / Библиотеки
Чималий внесок у навчальну, культурну та виховну роботу з майбутніми фахівцями правоохоронних органів вносить загальна бібліотека Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, яку відкрито у 1966 році, тобто з перших днів утворення спеціальної середньої школи міліції. Історія бібліотеки невідривно пов’язана з історією навчального закладу, її творять люди, віддані своїй справі та книзі.Різні категорії користувачів: курсанти, студенти, слухачі, магістри, ад’юнкти, викладачі та вчені університету мають можливість працювати у просторних, зручних, оформлених за сучасним дизайном та оснащених комп’ютерною, копіювальною технікою приміщеннях на 605 посадочних місць. Книги та пер...

Чималий внесок у навчальну, культурну та виховну роботу з майбутніми фахівцями правоохоронних органів вносить загальна бібліотека Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, яку відкрито у 1966 році, тобто з перших днів утворення спеціальної середньої школи міліції. Історія бібліотеки невідривно пов’язана з історією навчального закладу, її творять люди, віддані своїй справі та книзі.

Різні категорії користувачів: курсанти, студенти, слухачі, магістри, ад’юнкти, викладачі та вчені університету мають можливість працювати у просторних, зручних, оформлених за сучасним дизайном та оснащених комп’ютерною, копіювальною технікою приміщеннях на 605 посадочних місць. Книги та періодичні видання розподілені між читальними залами за системою знань та категоріями користувачів. Читальні зали юридичної та соціально-гуманітарної літератури (265 посадочних місць кожен) виконують також функції абонемента. Ядро фонду читального залу наукової літератури (45 посадочних місць) складає фахова юридична література. Тут можна ознайомитись з монографіями, авторефератами дисертацій, в фонді є також кандидатські та докторські дисертації. Завдяки розширенню міжнародного співробітництва університету в сфері підготовки правоохоронних органів, значно поповнився фонд іноземних видань юридичної тематики.

Бібліотечна мережа включає 23 комп’ютери, які підключені до локальної мережі університету і є автоматизованими робочими місцями для співробітників і користувачів бібліотеки. До послуг читачів 3 ксерокса, сканер, принтери, можливість користуватися комп’ютерною правовою системою “Ліга-закон”, доступ в Інтернет.

З 2007 року розпочата робота в інтегрованій бібліотечно-інформаційній системі “ІРБІС”, яка реалізовує типові бібліотечні технології. Створені власні бази даних за такими напрямками: електронний каталог книг, дисертацій та авторефератів дисертацій, систематична картотека статей. База даних електронного каталогу включає 82940 найменувань книг, брошур, статей із періодичних видань.

В бібліотеці створена система каталогів та картотек. Алфавітний, систематичний та електронний каталоги широко та всебічно відображають фонд бібліотеки. Інформаційно-бібліографічний сектор бібліотеки формує систематичну картотеку статей, яка включає в себе статті з періодичних видань, наукових збірників. Картотека “Праці вчених Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ” відображає наукові надбання співробітників університету.

Загальна бібліотека здійснює виховну та просвітницьку місію, залучає своїх читачів до кращих досягнень світової науки та культури. Традиційними стали книжкові виставки до знаменних і пам’ятних дат, виставки нових надходжень, огляди літератури, презентації нових книг, часи поезії, бесіди та інші масові заходи.

Роль бібліотеки в процесі освіти визначається її інформаційними можливостями, про що свідчать статистичні показники роботи, які з кожним роком зростають. Загальна бібліотека обслуговує 6278 читачів. Відвідування бібліотеки становить 43,8 тис., книговидача – 139,4 тис. примірників на рік.

Характерним показником бібліотеки є фонд, так як саме він визначає усі показники роботи і вся діяльність бібліотеки визначається її фондом. Термін існування загальної бібліотеки сприяв тому, що в її книгосховищах зосереджено багато юридичних видань, які мають наукову цінність і є унікальними в регіоні.

В перші роки створення бібліотеки спеціальної середньої школи міліції (1966-1968) фонд був розрізнений, без будь-якої системи і нараховував близько 5 тис. одиниць зберігання. До основи створення бібліотеки були покладені книги, які безкоштовно надсилали навчальні заклади Донецька, Івано-Франківська, Києва, Харкова, Кишинева.

Фонд бібліотеки збирався з усіх куточків Радянського Союзу і складався він, переважно, із соціально-політичної та художньої літератури. Юридичної літератури майже не було. 1968-1969 роки стали роками становлення нашої бібліотеки. В цей час сформовано таке ядро бібліотечного фонду, від якого залежали рівень науково-педагогічної діяльності, забезпечення і якість навчального процесу, духовне життя школи міліції.

До бібліотеки стали надходити підручники, навчальні посібники, монографії, наукові праці Вищих шкіл МВС, періодичні видання. Згодом було сформовано законодавчу базу. Одержували такі видання як “Свод законов СССР”, “Звід законів Української РСР”, “Сборник законов Украинской ССР 1939-1979 рр.”. Фонд загальної бібліотеки Дніпропетровської школи міліції нараховував 27 тис. прим.

Сьогодні бібліотечний фонд складається з широкого вибору підручників і посібників загальноосвітнього напрямку: з історії, філософії, соціології, політології, економіки, а також усіх галузей юридичних знань: конституційного, адміністративного, фінансового, цивільного, кримінального, кримінально-процесуального права, вивчення яких сприяє набуттю професійних знань, а підручники з деонтології, етики та естетики допомагають у формуванні морально та професійно зрілої особистості майбутніх фахівців.

До уваги користувачів пропонуються наукові видання, навчально-методичні матеріали, конспекти лекцій, автореферати дисертацій, дисертації, які надходять з вищих навчальних закладів МВС України та юридичних факультетів цивільних вузів, а також нові закони, нормативні акти та наукові статті, що публікуються на сторінках вітчизняних і зарубіжних періодичних видань.

В бібліотеці зібрано багатий фонд художньої, мистецтвознавчої літератури, досить вагомим є фонд довідкових видань.

Комплектування фонду бібліотеки передбачає 100% забезпечення студентів та слухачів заочного навчання підручниками та посібниками, допущеними до викладання Міністерством освіти і науки України. Всі навчальні дисципліни забезпечені планами семінарських занять, робочими програмами, навчально-методичними матеріалами в електронному варіанті.

В бібліотеці проводиться робота по організації книгообміну. Університет отримує від вищих навчальних закладів освіти системи МВС та з благодійних фондів монографії, підручники, навчальні посібники та іншу літературу, відсилаючи їм, в свою чергу, друковані видання Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Головна мета подальшого розвитку бібліотеки – це запровадження електронних технологій. Створення фонду електронних документів, активне використання ресурсів Інтернет та системи електронної доставки документів, штрих-кодування фонду, введення електронного формуляру, здійснення автоматизації книговидачі – все це надасть можливість підвищити якість інформаційних послуг, відкриє перед бібліотекою безмежні перспективи.

Образование (школы, курсы) / Дистанционное обучение
Образование (школы, курсы) / Довузовская подготовка
Підготовчі курсиДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ здійснює набір на підготовчі курси на новий 2018 навчальний рік з таких дисциплін:• Історія України• Українська мова та література• Іноземна мова• Математика• Географія• Біологія Термін навчання: 7 місяців, 6 місяців, 4 місяці, 2 місяціДні занять: субота/неділя, з 09.00 год.Перелік необхідних документів: копія документа, що посвідчує особу (паспорт), та ІПН (ідентифікаційного коду) слухача та одного з батьків. ЗАПРОШУЄМО НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ НА МАГІСТРАТУРУ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 081 «ПРАВО»Навчання буде відбуватися за дисциплінами:– Кримінальне та кримінально-процесуальне право України;– Цивільне та цивільно-...

Підготовчі курси

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ здійснює набір на підготовчі курси на новий 2018 навчальний рік з таких дисциплін:

• Історія України

• Українська мова та література

• Іноземна мова

• Математика

• Географія

• Біологія 

Термін навчання: 7 місяців, 6 місяців, 4 місяці, 2 місяці

Дні занять: субота/неділя, з 09.00 год.


Перелік необхідних документів: копія документа, що посвідчує особу (паспорт), та ІПН (ідентифікаційного коду) слухача та одного з батьків. 

ЗАПРОШУЄМО НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ НА МАГІСТРАТУРУ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 081 «ПРАВО»

Навчання буде відбуватися за дисциплінами:

– Кримінальне та кримінально-процесуальне право України;

– Цивільне та цивільно-процесуальне право України;

– Адміністративне та конституційне право України;

– Міжнародне публічне право;

– Міжнародний захист прав людини;

– Іноземна мова. 

Термін навчання: 3 місяці

Початок занять: 03 березня 2018 року

Дні занять: субота з 09.00 год.

Вартість навчання: 1800 грн.

Перелік необхідних документів: копія документа, що посвідчує особу (паспорт), та ІПН (ідентифікаційного коду) слухача.

ЗАПРОШУЄМО НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА ОСНОВІ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА ЗА НЕЮРИДИЧНОЮ ОСВІТОЮ

Навчання буде відбуватися за дисциплінами:

– Основи правознавства

– Історія Ураїни 

Термін навчання: 2 місяці

Початок занять: 5 травня 2018 року

Дні занять: субота, з 09.00

Перелік необхідних документів: копія документа, що посвідчує особу (паспорт), та ІПН (ідентифікаційний код) слухача.

ЗАПРОШУЄМО НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА ОСНОВІ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА – ЮРИСТА

Навчання буде відбуватися за дисциплінами:

– Теорія держави та права 

Термін навчання: 2 місяці

Початок занять: 5 травня 2018 року

Дні занять: субота, з 09.00

Перелік необхідних документів: копія документа, що посвідчує особу (паспорт), та ІПН (ідентифікаційний код) слухача. 

Для подачі заяв та документів звертатись до відділення довузівської підготовки, профорієнтаційної роботи та сприяння працевлаштуванню випускників ДДУВС.

Наша адреса: м. Дніпро, проспект Гагаріна, 26, приймальна комісія ДДУВС.

Детальна інформація за телефонами: (0562) 36-08-00, (0562) 31-72-75,
(099)-772-17-05, (073)-168-39-55.

ОБИРАЙТЕ ЯКІСНУ ОСВІТУ ТА ПРОФЕСІЙНУ ПІДГОТОВКУ!

Образование (школы, курсы) / Курсы иностранных языков
Образование (школы, курсы) / Курсы повышения квалификации
Відділення підвищення кваліфікації Навчально-наукового інституту заочного навчання та підвищення кваліфікації було створено на базі відділення післядипломної освіти згідно з Наказом МВС України від 14.09.2016 № 936 «Про організаційно-штатні зміни у МВС».За період існування підрозділу підвищення кваліфікації та спеціалізацію на його базі пройшли понад 4,5 тис. осіб, початкову підготовку вперше прийнятих на службу працівників ОВС пройшли 2544 осіб, в тому числі 1178 слухачів первинної професійної підготовки працівників підрозділів патрульної служби для міст Дніпра, Кривого Рогу та Запоріжжя.У координації з тренінговим центром ГУМВС України в Дніпропетровській області на базі відділення у...

Відділення підвищення кваліфікації Навчально-наукового інституту заочного навчання та підвищення кваліфікації було створено на базі відділення післядипломної освіти згідно з Наказом МВС України від 14.09.2016 № 936 «Про організаційно-штатні зміни у МВС».

За період існування підрозділу підвищення кваліфікації та спеціалізацію на його базі пройшли понад 4,5 тис. осіб, початкову підготовку вперше прийнятих на службу працівників ОВС пройшли 2544 осіб, в тому числі 1178 слухачів первинної професійної підготовки працівників підрозділів патрульної служби для міст Дніпра, Кривого Рогу та Запоріжжя.

У координації з тренінговим центром ГУМВС України в Дніпропетровській області на базі відділення у період з квітня 2014 по листопад 2015 початкову професійну підготовку пройшли більше тисячі добровольців – працівників підрозділів патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1», «Січеслав», «Луганськ», «Артемівськ» та ін.

У 2016-2017 навчальному році відділення підвищення кваліфікації виконує заходи на підставі Наказу МВС України від 24.12.2015 № 1625 «Про затвердження Положення про організацію післядипломної освіти працівників Національної поліції», Наказу Національної поліції України від 20.02.2017 № 137 «Про організацію підвищення кваліфікації та спеціалізацію поліцейських у 2017 році», а також інші завдання, передбачені Планом роботи підрозділу на навчальний рік. Так з вересня 2016 по листопад 2017 року на базі ВПК заплановано проходження підвищення кваліфікації та спеціалізація 2700 слухачів п’яти категорій працівників Національної поліції з шести областей України.

У своїй роботі відділення забезпечує потреби галузевих служб у підвищенні кваліфікації та спеціалізації фахівців, поглибленні професійних знань і навичок за спеціальністю, підвищенні інтелектуального, культурного і морального рівня практичних працівників органів внутрішніх справ. Процес навчання відбувається у тісній співпраці з керівництвом практичних підрозділів та за участі міжнародних інституцій, зокрема ОБСЄ.

Підвищення кваліфікації на базі відділення здійснюється за Планом-графіком, затвердженим Наказом Національної поліції України. Навчання триває 12 навчальних днів, загальний обсяг становить 98 годин з відривом від роботи, завершується складанням підсумкового комплексного іспиту.

Наявний кадровий потенціал та матеріально-технічна база університету дають можливість здійснювати діяльність з надання освітніх послуг у сфері вищої освіти щодо підвищення кваліфікації фахівців з постійним наповненням у кількості 150 осіб.

Відділення розташоване на 3-му поверсі корпусу № 3 Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, має лекційну залу на 72 місця, обладнану мультимедійними засобами, 4 навчальні аудиторії на 30 місць кожна, обладнані комп’ютерною технікою з можливістю доступу до мережі інтернет, кабінети адміністративного та професорсько-викладацького складу, спальне приміщення на 20 ліжкомісць, господарський блок. Для проживання перемінного складу створено належні комфортні побутові умови.

Адреса:  м. Дніпро, проспект. Гагаріна, 26, корпус № 3 (3-й поверх)

Адреса електронної пошти: [email protected]

Тел. (0562) 46-32-41, (0562) 31-72-89 

Образование (школы, курсы) / Образование за рубежом
У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ розпочалася реалізація програми академічної мобільності студентів і викладачів або «друга освіта за кордоном», що надає можливість учасникам освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому вищому навчальному закладі (науковій установі) на території України чи за її межами.Так, вступивши до магістратури Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Право» на основі диплому бакалавра-юриста, спеціаліста-юриста, Ви отримуєте можливість одночасно вступити до магістратури Університету ім. Яна Кохановського у м. Кельце (Польща) за спеціальністю «Адмініст...

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ розпочалася реалізація програми академічної мобільності студентів і викладачів або «друга освіта за кордоном», що надає можливість учасникам освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому вищому навчальному закладі (науковій установі) на території України чи за її межами.

Так, вступивши до магістратури Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Право» на основі диплому бакалавра-юриста, спеціаліста-юриста, Ви отримуєте можливість одночасно вступити до магістратури Університету ім. Яна Кохановського у м. Кельце (Польща) за спеціальністю «Адміністрація» (денна форма навчання, польська мова навчання) та по завершенні навчання отримати два дипломи про здобуття вищої освіти у державному українському та державному європейському виші.

Пропозиція щодо здобуття вищої освіти в Університеті ім. Яна Кохановського на вказаних умовах також дійсна для випускників магістратури ДДУВС попередніх років. 

Участь у подібних міжнародних освітніх програмах дозволяє здобувачам вищої освіти не лише отримати якісну освіту за кордоном, а й розширити свої знання з європейської культури в цілому, відчути себе повноцінним громадянином Європи.

Студенти ДДУВС мають змогу протягом одного семестру навчатися зі спеціальності «Право» у рамках освітньої програми бакалаврата завдяки підписаному Меморандуму про взаєморозуміння між ДДУВС та Каунаським університетом ім. Вітаутаса Великого, що знаходиться серед 800 найкращих університетів світу згідно зі світовими рейтингами університетів QS (2013/2014).

Університет має 51 бакалаврську програму, 55 магістерських програм, 15 програм післядипломного навчання, докторантуру за 18 спеціальностями, та співпрацює з 360 університетами різних країн. 

Детальніше за телефоном: (056) 370-28-65 (декан юридичного факультету Савіщенко Вікторія Миколаївна).

Програми академічної мобільності надають можливість студентам Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ навчатися у європейських університетах, стати учасниками міжнародних науково-практичних конференцій, форумів, різного роду культурних заходів.

 Окрім цього, у зв’язку з реалізацією програми «друга освіта за кордоном» студенти ДДУВС отримали можливість вивчати іноземну мову в Школі польської мови та культури при Дніпропетровській обласній спілці поляків.

Подати заяву на навчання та отримати додаткову інформацію можна за адресою: м. Дніпро, просп. Д. Яворницького, 20, тел.: (067) 190-30-09, (068) 560-61-75.

Образование (школы, курсы) / Последипломное образование
Образование (школы, курсы) / Профессиональные курсы
Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАЛЬНІ КУРСИ З ОТРИМАННЯ ЗНАНЬ У СФЕРІ ПРИМУСОВОГО ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ І РІШЕНЬ ІНШИХ ОРГАНІВ  5 липня 2016 року Урядом України було опубліковано два Закони, за допомогою яких в країні запроваджено інститут приватних виконавців.Інститут приватних виконавців є інновацією, яка здатна перетворити систему органів виконавчого провадження із застарілого та недієвого на сучасний механізм забезпечення законності, швидкості та ефективності примусового виконання рішень. Це абсолютно нові професіонали, появу та результати діяльності яких очікують громадяни всієї держави.Дніпропетровський державний університет внутрішніх...

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАЛЬНІ КУРСИ З ОТРИМАННЯ ЗНАНЬ У СФЕРІ ПРИМУСОВОГО ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ І РІШЕНЬ ІНШИХ ОРГАНІВ

5 липня 2016 року Урядом України було опубліковано два Закони, за допомогою яких в країні запроваджено інститут приватних виконавців.

Інститут приватних виконавців є інновацією, яка здатна перетворити систему органів виконавчого провадження із застарілого та недієвого на сучасний механізм забезпечення законності, швидкості та ефективності примусового виконання рішень. Це абсолютно нові професіонали, появу та результати діяльності яких очікують громадяни всієї держави.

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ розпочинає прийом слухачів на курси з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень та рішень інших органів.

До проведення занять залучені не лише досвідчені викладачі, а й висококваліфіковані фахівці-практики.

Порядок, терміни подачі заяв та документів:

1.Заява на ім’я ректора (особисто або електронним листом на адресу: [email protected]).

2.Документ про повну вищу юридичну освіту та додаток до нього (оригінали та копії);

3.Копія паспорта (сторінки 1, 2 та сторінка з місцем реєстрації);

4.Копія індивідуального ідентифікаційного номера платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків;

5.Копія трудової книжки (посвідчена за місцем роботи);

6.Дві фотокартки розміром 3х4.

До 10 числа кожного місяця подається вказаний перелік документів. Точна дата початку Навчальних курсів оголошується в порядку, встановленому пунктом 16 розділу II Порядку допуску до професії приватного виконавця, на офіційних сайтах Міністерства юстиції України та Університету.

Тривалість навчання складатиме 24 робочі дні, 180 годин, вартість навчання - 6000 грн.

Після успішного складання підсумкового заліку слухачі курсів отримують свідоцтво про проходження навчання у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів.

Згідно з Порядком допуску до професії приватного виконавця навчання на курсах завершується проведенням підсумкового заліку, який є підставою для здачі іспиту в Міністерстві юстиції України на отримання права працювати приватним виконавцем.

Телефони для довідок: (063) 2024878 – адміністратор
Email: 
[email protected]

Образование (школы, курсы) / Тренинги, семинары, мастер-классы
Образование (школы, курсы) / Автошколы и курсы водителей
Кинотеатры, музеи, театры, выставки / Музеи, галереи, выставки
Музей історії ДДУВС12 червня 2000 року ректором Дніпропетровського юридичного інституту О.В. Негодченком було підписано наказ № 102 «Про заходи по створенню музею навчального закладу», відповідно до якого музей було урочисто відкрито 16 березня 2001 року до 35-ї річниці інституту.Музей став осередком освіти і виховання, що сприяє формуванню у молодого покоління правоохоронців національної свідомості, забезпеченню духовної єдності поколінь.Приміщення музею включає експозиційну площу та фондосховище із понад тисячі експонатів.Експозиція музею віддзеркалює різні етапи розвитку навчального закладу. Так, на стенді «Сторінки історії» розповідається про історію створення міста Катеринослава,...

Музей історії ДДУВС

12 червня 2000 року ректором Дніпропетровського юридичного інституту О.В. Негодченком було підписано наказ № 102 «Про заходи по створенню музею навчального закладу», відповідно до якого музей було урочисто відкрито 16 березня 2001 року до 35-ї річниці інституту.

Музей став осередком освіти і виховання, що сприяє формуванню у молодого покоління правоохоронців національної свідомості, забезпеченню духовної єдності поколінь.

Приміщення музею включає експозиційну площу та фондосховище із понад тисячі експонатів.

Експозиція музею віддзеркалює різні етапи розвитку навчального закладу. Так, на стенді «Сторінки історії» розповідається про історію створення міста Катеринослава, його розбудову та перейменування на м. Дніпропетровськ, про Феодосійські казарми, на місці яких зараз розташовується Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ. Перелічено укази та постанови уряду, на підставі яких створювався і перейменовувався навчальний заклад.

На стенді № 2 зібрано матеріали, що розповідають про керівників навчального закладу. На спеціальних підставках розташовано отримані ними дипломи, ордени, медалі, грамоти, подарунки тощо.

На стенді № 3 розташовано прапори навчального закладу – від прапора Дніпропетровської спеціальної середньої школи міліції МВС СРСР до прапора Юридичної академії МВС України.

На стенді «Охорона громадського порядку» експонуються фотокартки, почесні грамоти, посвідчення учасників курсантських батальйонів навчального закладу, які за наказом МВС СРСР добросовісно, відповідально охороняли громадський порядок і заслужили за це добрі слова подяки від людей і керівників на місцях (БАМ, зона відчуження Чорнобильської АЕС, Сумгаїт, Баку, Нагірний Карабах (Азербайджан), Алмалик (Узбекистан) тощо).

На стенді «Географія випускників» йдеться про призначення, які отримували випускники. За роки існування навчального закладу підготовлено майже 30 тисяч правоохоронців та фахівців-юристів, серед яких 23 генерали, відомі вчені-юристи, фахівці галузевої освіти та науки.

На стенді «Захисники Вітчизни» зібрано матеріали про 59 учасників Великої Вітчизняної війни (у тому числі 42 учасника бойових дій та 17 учасників війни), які здобували Перемогу у 1941-1945 рр. над фашистською Німеччиною та мілітаристською Японією.

На стенді «Наші гості» експонуються фотокартки міністрів МВС та їхніх заступників, відомих науковців, митців, які відвідували в різні роки навчальний заклад і залишили по собі добру пам’ять.

На стенді «Від школи міліції до юридичного інституту» йдеться про керівний та педагогічний склад Дніпропетровської спеціальної середньої школи міліції МВС СРСР, правонаступниками яких стали науковці та педагоги університету. Тут також розповідається про тих людей, які створювали матеріально-технічну базу навчального закладу. Серед викладачів, які запам’яталися не одному поколінню курсантів та слухачів-заочників, – С.П. Буданов, І.М. Богомаз, М.М. Глушко, А.В. Грабильніков, Б.Д. Кулешов, В.К. Купрюшин, І.С. Ліщук, В.З. Пісецький, В.І. Ролін, Р.А. Токарівський, І.Т. Черемісін, І.С. Чубарь, І.Г. Шкуліпа, Ю.Ф. Яковлєв та ін. Це так зване воєнне і повоєнне покоління викладачів. Із названих більшість уже пішли з життя, але пам’ять про них живе в учнях і послідовниках.

На стенді «Спортивне життя» відображено спортивні досягнення курсантів та офіцерів навчального закладу, фотокартки спортсменів, а також експонуються спортивні нагороди та кубки. Великий внесок у спортивні досягнення наших спортсменів, у розвиток фізкультури та спорту зробили ветерани Ю.І. Дорошенко, Л.Г. Заєць, В.І. Пліско, М.Ю. Пожидаєв, С.А. Сумарєв, В.П. Тімофєєв, Г.О. Храмцов та інші, що представлені на фотокартках стенду.

На стенді «Наші таланти» йдеться про створення та діяльність ансамблю «Зрима пісня», ВІА «Феміда», духового оркестру під керівництвом багаторічного керівника, обдарованої людини, ветерана А.Д. Кривошея та ін. Зазначено переможців та лауреатів конкурсів, у тому числі й КВК, конкурсів краси, художньої самодіяльності.

Посеред залу розміщено макет території навчального закладу, на підставках – дарунки навчальному закладові, фотографії ветеранів, наукові праці викладачів університету, збірки віршів та твори курсантів, студентів, викладачів, фотоальбоми тощо. На спеціальному столі зберігаються випускні альбоми, а також Книга пошани, до якої занесено понад 266 прізвищ.

До музею приходять і знайомляться з експонатами курсанти, студенти, слухачі курсів підвищення кваліфікації, учні старших класів середніх шкіл та ліцеїв, учасники науково-практичних конференцій та гості нашого навчального закладу.

З оцінкою експозиціям музею, екскурсіям можна ознайомитися на сторінках «Книги відгуків», у якій гості навчального закладу та відвідувачі залишають записи зі словами вдячності та побажаннями подальшого розвитку і процвітання.

Традиційними в музеї стали виставки, присвячені річницям університету, відзначенню учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, а також сучасному життю та навчанню особового складу, курсантів, студентів.

Спортзалы, школы танцев, фитнес клубы / Спортивные клубы и федерации
Для цікавого дозвілля студентів та курсантів в університеті функціонують спортивні секції з боротьби самбо, дзюдо, рукопашного бою, боксу, легкої атлетики, гирьового спорту, атлетичної гімнастики, фрі-файту, тхеквандо, стрільців з лука та кульової стрільби, також є сучасна тренажерна зала.

Для цікавого дозвілля студентів та курсантів в університеті функціонують спортивні секції з боротьби самбо, дзюдо, рукопашного бою, боксу, легкої атлетики, гирьового спорту, атлетичної гімнастики, фрі-файту, тхеквандо, стрільців з лука та кульової стрільби, також є сучасна тренажерна зала.

Активный отдых, экстрим / Спортивно-тактические клубы, тиры
Реклама, полиграфия / Типографии
Видавництво Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ(Свідоцтво суб’єкта видавничої справи ДК № 6054 від 28.02.2018*)пропонує широкий спектр видавничо-поліграфічних послуг: 1. Видання навчальної, наукової, художньої та публіцистичної літератури:1.1. Видавнича підготовка:- укладання і реєстрація видавничих договорів;- літературне редагування;- коректура;- верстка;- розробка дизайну обкладинки;- присвоєння міжнародного книжкового номеру ISBN зі штрих-кодом, шифру УДК та авторського знака;- переведення файлових текстів у формат PDF із копіюванням на носії замовника.1.2. Друк книг у кольоровій м’якій палітурці з ламінацією (глянсова або матова, одно- або двостороння). Мож...

Видавництво Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ
(
Свідоцтво суб’єкта видавничої справи ДК № 6054 від 28.02.2018*)

пропонує широкий спектр видавничо-поліграфічних послуг:

1. Видання навчальної, наукової, художньої та публіцистичної літератури:

1.1. Видавнича підготовка:

- укладання і реєстрація видавничих договорів;

- літературне редагування;

- коректура;

- верстка;

- розробка дизайну обкладинки;

- присвоєння міжнародного книжкового номеру ISBN зі штрих-кодом, шифру УДК та авторського знака;

- переведення файлових текстів у формат PDF із копіюванням на носії замовника.

1.2. Друк книг у кольоровій м’якій палітурці з ламінацією (глянсова або матова, одно- або двостороння). Можливість замовлення книг у твердій палітурці.

1.3. Обов’язкова поштова розсилка видань до бібліотек України.

2. Виготовлення бланкової продукції, книг обліку та журналів реєстрації у м’якій та твердій палітурці.

3. Друк кольорових візитівок (в т.ч. на дизайнерському картоні), грамот, дипломів, сертифікатів, буклетів, афіш, плакатів (максимальний формат А3+ (45х32 см)).

4. Ламінування матове та глянсове:

- конвертне (документів);

- рулонне, одно- або двостороннє (обкладинок книг).

5. Палітурно-брошурувальні роботи: на пластикову або металеву пружину.

6. Кольорове сканування та копіювання (максимальний формат А3+ (45х32 см)).

7. Організаторам конференцій та інших заходів пропонуються послуги з виготовлення наборів для учасників: картонних папок, програмок, блокнотів, наклейок тощо.

8. Науковцям та здобувачам також пропонуються послуги з перекладу на англійську мову та редагування анотацій наукових статей і дисертацій.

Телефони: (056) 370-96-59, (097) 274-47-90Отзывы

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Обслуживание
0/12
Соответствие услуг/товаров описанию
0/12
Соотношение цены и качества
0/12
Отзыв:

Загрузить фото: