Петриківські рукотвори Валентини Панко

У Дніпропетровському художньому музеї відкрилася персональна виставка «Петриківські рукотвори Валентини Панко», яка присвячена 35-річчю творчої діяльності художниці.
Панко Валентина Федорівна (1960 р. н.) – член Національної спілки художників України, Національної спілки майстрів народного мистецтва України. З 1978 р. учасник багатьох обласних, державних та закордонних художніх виставок. В. Ф. Панко закінчила петриківську дитячу художню школу, де викладав її батько, корифей петриківського розпису Федір Савич Панко (1924-2007). Продовжуючи сімейні традиції Валентина Панко викладала у Петриківській дитячій художній школі (1986-1988). Полюбляє майстриня працювати з дітьми і для дітей, тому багато її робіт присвячені темам казок та творам з шкільної навчальної програми.
З перших років самостійної роботи в її творчість набула яскравої художньої індивідуальності. Для своїх робіт майстриня використовує різні матеріали: дерево, кераміку, тканину, метал, скло. Та найбільш Валентина Федорівна полюбляє працювати в техніці настінного розпису (оформлення інтер'єрів) та розпису на папері (мальовки).  
На виставці представлено майже 70 творів майстрині. Це і неповторні панно, від яких віє ароматом придніпровських степів, і декоративні вази та тарелі з яскравими квітами та фантастичними петриківськими павами. Твори Валентини Панко сповнені щирого почуття захоплення красою рідної землі та любові до рідного краю.
Завдяки збереженню традицій, передачі вікових секретів майстерності від старійшин молодому поколінню, від учителя учням, петриківський декоративний розпис зберігається наповнюючись життєдайними соками оновлення. І творчість Валентини Панко є тому справжнім підтвердженням.
Твори майстрині зберігаються у Дніпропетровському художньому музеї, Запорізькому обласному художньому музеї, Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д.І. Яворницького, Музеї гетьманства (м. Київ), в Українському фонді культури, приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Відкриття виставки відбудеться 27 березня 2013 р. о 16:00.

Дополнительная информация по тел.: (056) 744-60-35, (056) 47-33-38. 

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites