Перший всеукраїнський вокальний фестиваль молодих оперних співаків «Голоси майбутнього»

Ідея фестивалю: об’єднати в одному мистецькому просторі, на одній сцені молодих та талановитих  співаків з усієї України,  які вже виступають на професійних оперних та концертних майданчиках, так і тих, які ще є студентами старших курсів консерваторій, але вже заявили про себе на різних авторитетних вокальних конкурсах ,як на вітчизняних,так і закордонних.

Мета фестивалю: головна мета фестивалю спрямована на популяризацію українського  оперного мистецтва та класичної вокальної школи. Відкриття та підтримка нових імен, знайомство з молодими професійними вітчизняними оперними співаками широкої аудиторії слухачів. Популяризація національної академічної музичної культури.

Формат проведення: фестивальні виступи відбуваються один раз на рік та мають тематичний характер, з можливістю он лайн трансляції в радіо та телевізійному просторі.

Тема першого фестивалю: для першого фестивалю була обрана тема вшанування пам’яті великих українських оперних співаків :  Семена Гулака-Артемовського, Соломії Крушельницької,Івана Козловського,Марії Сокіл,Бориса Гмирі,Анатолія Солов*яненко . Тому що цей рік дуже багатий на ювілейні дати, пов*язані з майстрами оперної сцени. В концерті прозвучать арії,романси та пісні з репертуару видатних українських оперних співаків.

Учасники фестивалю:
Оксана Гопка (сопрано), лауреат міжнародних конкурсів. Завідувач вокальної кафедри Дніпропетровської консерваторії ім. М. Глінкі.(Дніпропетровськ).
Олеся Бубела (сопрано), лауреат всеукраїнських конкурсів. Солістка  Львівської державної академічної капели «Трембіта».
Вікторія Житкова (м.-сопрано). Лауреат міжнародних конкурсів. Солістка Харківського національного театру опери та балету.
Ольга Антощук (сопрано). Викладач кафедри «академічний спів» Дніпропетровської консерваторії.Лауреат мiжнародних конкурсiв.

Студенти-вокалісти Київської музичної академії, Харківського національного університету мистецтв та Дніпропетровської консерваторії.

Концертмейстери:
Наталья Клименко (лауреат міжнародних конкурсів) м.Дніпропетровськ
Галина Радченко (лауреат міжнародних конкурсів)
м.Львів
Світлана Клєбанова (дипломант міжнародних конкурсів) м.Харків
Олена Павлухіна (дипломант міжнародних конкурсів) м.Дніпропетровськ.

Справки по тел.: (056) 372-96-40.

 

 

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites