Основні постаті в мистецтві модернізму та постмодернізму

Наступна лекція мистецтвознавця Олени Годенко-Наконечної із циклу «Основні постаті в мистецтві модернізму та постмодернізму» присвячена визнаному лідеру оп-арту, майстру оптичних парадоксів та «кінетичних» ефектів, художнику і теоретику Віктору Вазарелі (1906-1997), виставка якого щойно відкрилась у Дніпропетровському художньому музеї.
Чи запалить нас ідея Вазарелі про «гармонійне поліхромне місто», що зруйнує «мільйони потворних будинків»? Чи нам вдасться зрозуміти «пластичний алфавіт» майстра? Або «ілюзорний вічний двигун»? Про це, а також про попередників та послідовників Вазарелі, про його творчий та життєвий шлях, про Угорщину та Францію ви зможете дізнатися у четвер, 28 березня, в арт-центрі Я Галерея у Дніпропетровську. Запрошуємо вас до співроздумів, зокрема й про середовище, в якому ми живемо.
Під час лекції демонструватиметься оригінальна літографія Віктора Вазарелі з колекції Павла Мартинова.
Обов'язковий попередній запис.
За додатковою інформацією, коментарями учасників подій та фотоматеріалами звертайтесь: 

координатор проектів Катерина Семенюк, тел.: (056) 713-57-13, (067) 622-29-92. 

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites