Ефект Моцарта

31 марта 2013
13:00 Воскресенье
26 мая 2013
13:00 Воскресенье
26 мая 2013
11:00 Воскресенье
Актуальность
( 0 оценок )
Интересность
( 0 оценок )
Впечатления
( 0 оценок )

Черговий концерт популярної класичної музики для дошкільнят і жінок при надії із циклу «Ефект Моцарта». Виконавці – солісти Дніпропетровської філармонії Леся Рожкова (клавішні) та Віталій Рожков (кларнет).

Як відомо, музика – вид мистецтва, який суттєво впливає на становлення особистості у дошкільному віці. Класична музика збагачує почуття та уявлення дитини, сприяє формуванню уміння відчувати ритм та мелодійність твору. Численні дослідження педагогів і психологів підтвердили, що класична музика не тільки створює відчуття психологічного комфорту, а й сприяє розвитку уваги, інтелекту й творчих здібностей, допомагає розкриттю внутрішнього потенціалу дитини в ранньому віці.

Класична музика також має особливий вплив на мозок і розвиток нервової системи навіть ненародженої дитини, тому майбутнім мамам радять слухати класику під час вагітності. Спокійна музика позитивно впливає на плід і на виношуваність дитини, а у подальшому сприяє розвиткові творчих здібностей дитини.

Справки по  тел.: (056) 744-60-35, (056) 47-33-38.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать