Ефект Моцарта

Черговий концерт популярної класичної музики для дошкільнят і жінок при надії із циклу «Ефект Моцарта». Виконавці – солісти Дніпропетровської філармонії Леся Рожкова (клавішні) та Віталій Рожков (кларнет).

Як відомо, музика – вид мистецтва, який суттєво впливає на становлення особистості у дошкільному віці. Класична музика збагачує почуття та уявлення дитини, сприяє формуванню уміння відчувати ритм та мелодійність твору. Численні дослідження педагогів і психологів підтвердили, що класична музика не тільки створює відчуття психологічного комфорту, а й сприяє розвитку уваги, інтелекту й творчих здібностей, допомагає розкриттю внутрішнього потенціалу дитини в ранньому віці.

Класична музика також має особливий вплив на мозок і розвиток нервової системи навіть ненародженої дитини, тому майбутнім мамам радять слухати класику під час вагітності. Спокійна музика позитивно впливає на плід і на виношуваність дитини, а у подальшому сприяє розвиткові творчих здібностей дитини.

Справки по  тел.: (056) 744-60-35, (056) 47-33-38.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites